3000 TL sistem toplama

Bütçe
3000 TL
Ne için kullancaksın genelde 240 GB SSD hiçbir şeye yetmiyor da onun için dedim ben de 1TB M.2 1TB normal HDD bir de 240 GB SSD var SSD de sadece Windows ve 2 tane oyun yüklü zaten doldu içi bilgin olsun en azından RAM'i yükseltemiyorsan SSD'yi bari yükselt sadece web tarayıcısı falan kullanıp internette gezineceksen yeter ama ufak tefek film bile yüklesen dolacaktir.

Ne için kullancaksın genelde 240 GB SSD hiçbir şeye yetmiyor da onun için dedim ben de 1TB M.2 1TB normal HDD bir de 240 GB SSD var SSD de sadece Windows ve 2 tane oyun yüklü zaten doldu içi bilgin olsun en azından RAM'i yükseltemiyorsan SSD'yi bari yükselt sadece web tarayıcısı falan kullanıp internette gezineceksen yeter ama ufak tefek film bile yüklesen dolacaktir.

SSD'yi C olarak yapacağım kendi hard diskimi D yapacağım.

Elinizde ekran kartı varsa idarelik, ama SSD'yi değiştirin.

GameTech Legend isimli kasa nasıl?
Hava akışı iyi mi?
Eğer iyi ise ben de alacağım.

Güzel.
Bu modele de bakılabilir:

Arkadaşlar az önce ana kartın desteklediği SSD'ler hangileri diye baktım ve Patriot SSD'sini desteklemiyor. Desteklediği alternatif SSD önerebilir misiniz 290 TL'yi geçmesin mümkünse.

SSD'nin neyini desteklemiyor? Anakartın SATA 3 SSD de SATA 3 zaten.

Gigabyte'nin kendi sayfasından baktım destklemediğini gördüm o yüzden bende bu SSD'yi almaya karar verdim.

Gigabyte SSD 240GB 500 MB/s - 420 MB/s 2, 5" SATA gp-gstFS31240Gntd​

Dosya Ekleri

• dfgffg.png
    dfgffg.png
    252,6 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı