3000 TL telefon önerisi

Nasıl uzun ömürlü değil? Millet Exynos'lu A31s ve A31'i öve öve bitiremedi şöyle iyi böyle iyi. Eminim A32 daha iyidir. Uzun yıllar güncelleme alacak zaten.

Hocam telefonlarda olduğu gibi yonga setlerinde de marka değil model önemli.
Bir de hiç kimse A31'i ve A31S'i övdüğünü görmedim ben.
Övseler bile performans yönünden (uzun ömürde en önemli etken) övmediklerine eminim ya da siz M31s ile karıştırmış olabilirsiniz ama öyle baksak bile 9611> G80 (Verimlilik açısından. Performans yönünden de çok bir fark yok)
Her şekilde A32 kötü bir seçenek yani (uzun ömür açısından)

Hocam telefonlarda olduğu gibi yonga setlerinde de marka değil model önemli.
Bir de hiç kimse A31'i ve A31S'i övdüğünü görmedim ben.
Övseler bile performans yönünden (uzun ömürde en önemli etken) övmediklerine eminim ya da siz M31s ile karıştırmış olabilirsiniz ama öyle baksak bile 9611> G80 (verimlilik açısından. Performans yönünden de çok uçurum bir fark yok)
Her şekilde A32 kötü bir seçenek yani (uzun ömür açısından)
Peki hocam, doğrudur. Xiaomi alıp güncelleme beklesin haklısınız.

Bütçe artarsa;

Artmazsa;
:D yine haklısınız.

Ben size şöyle genel olarak açıklama yapayım. Xiaomi almayın özellikle Poco ve Redmi fanboyları bana kızacaktır ama MUIU çöpten ibaret. Redmi Note 4 telefonum var boşta 2-2.5 GB ram kullanıyor. Telefon 3 GB zaten bir şey yapınca çöküyordu donuyordu. Ben şuan Realme 7 Pro'ya geçtim. Yazılımı stabil ve oldukça güzel. Babama da Realme 7 aldık. Arkadaşların attığı önerdiği telefonlardan daha iyi. (Perfonmans olarak 3000 Tl'ye görebildiğim en iyi telefon.) v9 Antutu puanı 345K olması lazım. A32 alınmaz A51 de alınmaz çok eski. Realme 7 az önce 3050 TL idi.

Ben size şöyle genel olarak açıklama yapayım. Xiaomi almayın özellikle POCO ve Redmi fanboyları bana kızacaktır ama muıu çöpten ibaret. Redmi Note 4 telefonum var boşta 2-2.5 GB RAM kullanıyor. Telefon 3 GB zaten bir şey yapınca çöküyordu donuyordu. Ben şu an Realme 7 Pro'ya geçtim. Yazılımı stabil ve oldukça güzel. Babama da Realme 7 aldık. Arkadaşların attığı önerdiği telefonlardan daha iyi. (performans olarak 3000 TL'ye görebildiğim en iyi telefon.) V9 AnTuTu puanı 345k olması lazım. A32 alınmaz A51 de alınmaz çok eski. Realme 7 az önce 3050 TL idi.

Hocam her ne kadar 9S önerirken içim acısada başka seçenek yok gibi maalesef :( (performans açısından)

Hocam her ne kadar 9S önerirken içim acısada başka seçenek yok gibi maalesef :( (performans açısından)
Fiyatlar çok uçtu maalesef. Ben Realme öneririm. Xiaomi Redmi kullandım pişman değilim 3-4 yıl götürdü ama son zamanlar sıkıntı çektim tabii ki. Telefonun ömrünü işlemci ve kullanıcının kullanımı belirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı