3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000
"3700 TL'ye şu model Realme 7 Pro'dan daha iyidir." dediğiniz bir model var mı yoksa bu bütçede en iyisi bu mu?

Hocam ROM atarsanız Note 10 Pro daha iyi olur. ROM atmazsanız yazılımı sıkıntı çıkartabilir.
Ekran olarak 120 Hz (en büyük artısı bu) kamera olarak da daha iyi diye biliyorum.
Son olarak su ve toza karşı koruması da var.

Realme 7 Pro hoşuna gittiyse alabilirsin. Benim önerim Note 10 Pro olur o fiyata. Arayüz olarak Realme daha başarılı bir marka. Realme 7 Pro tercih edilebilir elbette.
Hocam ROM olayı nedir? ROM atmak root atmak demek mi? Root atmak istemiyorum şahsen. ROM atmazsam kötü müdür? Hocam bu arada Poco X3 Pro Note 10 Pro'dan daha iyi değil mi?

Son düzenleme:
ROM atmak root atmak demek mi?
Hayır ikisi aynı şey değil. ROOT atmana gerek yok zaten. ROM kısaca telefon üzerindeki yazılımdır. Yani işletim sistemidir. ROOT ise bu yazılıma daha fazla yetkilendirme yapmaktır, özelleştirmektir.

Hayır ikisi aynı şey değil. ROOT atmana gerek yok zaten. ROM kısaca telefon üzerindeki yazılımdır. Yani işletim sistemidir. ROOT ise bu yazılıma daha fazla yetkilendirme yapmaktır, özelleştirmektir.
Teşekkürler hocam. Son olarak sizce hangisi?
Poco X3 Pro veya Redmi Note 10 Pro. Benim için önemli olan kamerası. Oyun oynanmayacak telefondan.

En doğru tercih.
Hocam Android cihaz almak zorunda olmadığımı fark ettim. Sizce iPhone SE 2020 alınır mı? Ancak o parayı bir Android'e vermek istemiyorum açıkçası. Yani sorum şu, hiç oyun oynamayacak birisi için A52 mi yoksa SE 2020 mi tercih edilmeli? Hocam bir arkadaşım satıyormuş SE 64GB aksesuarlı, bu sene alınmış. 4000 TL sizce alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı