3000 TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan un1s
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 240

un1s

Hectopat
Daha fazla  
3000 TL civarında telefon almak istiyorum. M21 cihazı çok fazla önerilmiş ancak MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerde internetten bakınca yok gözüküyor. Ailem internetten almamı istemiyor. Telefonu oyun, film, WhatsApp için kullanacağım ve fazla film çekmem.

3000 TL civarında telefon almak istiyorum. M21 cihazı çok fazla önerilmiş ancak MediaMarkt, Vatan, Teknosa gibi yerlerde internetten bakınca yok gözüküyor. Ailem internetten almamı istemiyor. Telefonu oyun, film, WhatsApp için kullanacağım ve fazla film çekmem.
Samsung M21 bahsettiğiniz 3 fiziksel mağazada satılmıyor. Hiçbir zaman da satılmadı.
Ailenizi bir şekilde ikna edin, güvenilir bir satıcıdan olması şartıyla M21 alın. Ben Hepsiburada üzerinden doğrudan Samsung Türkiye resmi satıcısından 2 adet aldım, sorun çıkmadı. Sadece telefon geldiğinde kutuyu açarken video çekin, bir fabrikasyon hatası olması halinde elinizde kanıt olsun.

İkinci el Samsung S10e, iPhone 7 gibi modeller bulabilirsiniz. Sıfır telefonlar gerçekten kalitesiz bu fiyatlarda.

İkinci el Samsung S10e, iPhone 7 gibi modeller bulabilirsiniz. Sıfır telefonlar gerçekten kalitesiz bu fiyatlarda.
S10e iyi cihaz lakin temiz bulmak biraz zor iPhone 7 ise artık optimizasyon dışında bir artısı olmadığı için alınmaz.
Ailenizi ikna etmek için şöyle birşey yapabilirsin M21 Turkcell Pasaj'da satılıyor oturduğunuz yerde Turkcell bayine giderek oradaki kişilere danışabilirsin ordaki yetkililer bir problem olmayacağını vs. anlatır hatta siparişi orda verirseniz ailenizin bir problem çıkaracağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı