3000 TL Telefon Önerisi

Bütçe
2000-3000
@King Of Legends ne saçmalıyorsun sen. Hot 10i arkadaşın bütçesini aşıyor. Duyduğuma göre başka yerlerde de Inifinix fanboyluğu yapıyormuşsun.
Sana denilecek tek şey Allah akıl versin.
Hocam arkadaşın neden Infinix fanboyluğu yaptığı ortaya çıktı. 😃
Bununla alakası yok durumun ve ben yurt içinde olmayan telefonları satıyorum getirtip.
10000 liraya da Inifinix önermezsin ya
Aynı özellikte telefonu 10.000₺ bandında bulduğunda bana da yollarsan alayım direkt olarak 2.el falan değil sıfırının linkini bekliyorum senden.
Infinix alınmaz, ikinci elden temiz S9 veya bütçe biraz daha zorlanırsa S10e alınabilir.
Bu telefonu kaç kez kullandın ve neden alınmaz sebebini açıklar mısın? Cidden merak ettim 2.000₺'e aldım ve fiyatına göre bayağı iyi telefon ve kasma donma vb gibi durumları yaşamadım merak ediyorum beğenmeme sebebini. Aynı fiyata daha uygun sıfır telefon varsa link atsana bakayım hemen.

Sana denilecek tek şey Allah akıl versin.

Bununla alakası yok durumun ve ben yurt içinde olmayan telefonları satıyorum getirtip.

Aynı özellikte telefonu 10.000₺ bandında bulduğunda bana da yollarsan alayım direkt olarak 2.el falan değil sıfırının linkini bekliyorum senden.

Bu telefonu kaç kez kullandın ve neden alınmaz sebebini açıklar mısın? Cidden merak ettim 2.000₺'e aldım ve fiyatına göre bayağı iyi telefon ve kasma donma vb gibi durumları yaşamadım merak ediyorum beğenmeme sebebini. Aynı fiyata daha uygun sıfır telefon varsa link atsana bakayım hemen.

16k ya 3050 toplayıp F/P diyen adamsın senle uğraşmayacağım.

Geri
Yukarı