3000 TL Toplama vs Hazır Sistem Önerisi

Lorthfer

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ben en az 3.000'e bir bilgisayar almayı planlıyorum fakat toplama mı yoksa hazır mı karar veremiyorum, eğer toplama olacaksa güzel bir sistem önerisi yazabilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim mi toplayayım yoksa bir bilgisayarcı veya internet kafe vb.. Misal toplarken de termal macun geliyor mu acep pek fazla bilgim yok açarsanız sevinirim

Ben bilgisayar toplarken yanlış birşey yaparım filan diye endişeleniyorum ve freedos işletim sistemi oda var
Teknobiyotik, Sinerji, İnventus, Sanalmarketim, Nova vb. sitelerden PC Toplama sihirbazı linkini kullanarak istediğin parçaları sana birbirleri ile uyumlu olacak şekilde getirmektedir. En son karar verdiğin sistemi buraya yaz ki son tahvilde sana fikir verebilelim. Freedos olmasından korkma, çok kolay bir şekilde Windows kurulumu yapılabiliyor artık. Technopat'da bu konuda yardımcı videolu anlatımlar bulunmaktadır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı