3000 TL Valorant'ta 60 FPS verecek ekran kartı önerisi

Eki Görüntüle 1354189

OC'suz değerler bunlar. En son 4 GHz OC yapmıştım yakında fotoğraf atarım.
Oyun oynarken, CPU ve GPU sıcaklıkları bunlar mı? Kimi kandırıyorsunuz, VALORANT oynarken o işlemcinin 30 derece olma ihtimali yok, uçak motoru mu soğutuyorsunuz?
Arka plan bile siyah, neyin değeri bu?
Eki Görüntüle 1354189

OC'suz değerler bunlar. En son 4 GHz OC yapmıştım yakında fotoğraf atarım.

Oyun oynarken, CPU ve GPU sıcaklıkları bunlar mı? Kimi kandırıyorsunuz, VALORANT oynarken o işlemcinin 30 derece olma ihtimali yok, uçak motoru mu soğutuyorsunuz?
Arka plan bile siyah, neyin değeri bu?
Hocam arkadaş 240P oynuyor herhalde. Toksik bir arkadaşa benziyor çok şey yapmayın. Engelli listeme dahil ettim, size de öneririm.

Oyun oynarken, CPU ve GPU sıcaklıkları bunlar mı? Kimi kandırıyorsunuz, Valorant oynarken o işlemcinin 30 derece olma ihtimali yok, uçak motoru mu soğutuyorsunuz?

M200 ile soğutuyorum. 3000G gibi bir işlemciden fırın gibi sıcak olmasını beklemeyin. Size yalan borcum falanda yok.

Hocam arkadaş 240P oynuyor herhalde. Toksik bir arkadaşa benziyor çok şey yapmayın.
Attığı görüntü de arka plan siyah, VALORANT oynarken işlemci entegre GPU 28 derece, komiksiniz. Entegre grafik derecesi işlemciden düşük, çok ilginç. :D

İşlemcini yükseltsen daha çok yararlı olur bence. 9800gt 1 sene önce 1080pde bile oynatabiliyordu kaldı ki oyunun optimizasyonu da iyileştirildi bu sürede
Hocam atın yani sorun yok, demek istediğim şey şu o işlemciyle 220FPS görüyorsa ekran kartı almaya para ödesin. Daha 2 hafta önce adam testini yapmış, 1080P low'da 50FPS'lere düşüyor. Heyecanla bekliyorum, iyi günler.
Ben kendim 2600 1660sle 220 üzeri bazen görüyorum genelde hep 170 200 arası. üstüne 4ghz oc yapmıştım

İşlemcini yükseltsen daha çok yararlı olur bence. 9800gt 1 sene önce 1080pde bile oynatabiliyordu kaldı ki oyunun optimizasyonu da iyileştirildi bu sürede

Ben kendim 2600 1660sle 220 üzeri bazen görüyorum genelde hep 170 200 arası. üstüne 4ghz oc yapmıştım
İşte hocam arkadaş bir yerlerinden sallıyor, troll sanırım.

1649596557666.png

Anca bilgisayar başına geçebildim kusura bakmayın. 768P'de orta ayarlarda. Minimum 60 FPS veriyor işte :) 4 GB RAM ile anca bu kadar.

Geri
Yukarı