3000 TL ve altı sistem önerisi

merikeyn

Hectopat
Daha fazla  
3000 TL ve altı PC toplamak istiyorum. İstediğim özellikler sadece Nvidia ekran kartı ve M.2 SSD. Bana CS:GO oyununda 150+ FPS vermesini istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anca o bütçeye GTX 1050 Ti sığdırırsınız, oysaki onunla GTX 1050 TI'dan %30 daha performanslı RX 570 alırsanız işlemciyi vb. yüksek tutabilirsiniz. AMD sistem öneriyorum.
Bütçenizi en az 3600 TL civarına çekerseniz böyle sistem alabilirsiniz.
Bitek böyle mantıklı isterseniz işlemciyi düşürürsünüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anca o bütçeye GTX 1050 Ti sığdırırsınız, oysaki onunla GTX 1050 TI'dan %30 daha performanslı RX 570 alırsanız işlemciyi vb. yüksek tutabilirsiniz. AMD sistem öneriyorum.
Bütçenizi en az 3600 TL civarına çekerseniz böyle sistem alabilirsiniz.
Bitek böyle mantıklı isterseniz işlemciyi düşürürsünüz.
İşlemci, Ryzen 3 1300x olarak seçilirse ve anakartta daha ucuz bir şey olursa fiyat düşürülebilir. Ayrıca linkini verdiğiniz RAM'de 1x8. Daha iyi performans için 2x4 alınmalı.

Son düzenleme:
Arkadaşların dediği gibi 3000 TL altına 1050 Tİ olan sistem anca toplarsın. İşlemci kısmıda düşük kalır. 1300x ve Rx 570 olan sistem alman performans alarak daha iyi değerler almanı sağlar.
Senin istediğin özelliklerde en ucuz PC şu.
Bu PC'de eksik çok Anakartı B450 yapayım PSU 600 W yapayım dersen 3740 TL oluyor ve anca kurtarır seni.
3000 TL altı anca şu sistemde bir iki değişiklik yaparak alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı