3000 TL'lik Oyuncu Bilgisayarı Toplama

TechnoNejatTR

Hectopat
Daha fazla  
Günlerdir güncel bir sistem arıyorum, herkese sordum ama güzel bir yanıt gelmedi. Kimi yalan yanlış konuşup aklımı karıştırıyor, kimisi ise doğru söylüyor ama birkaçını. Arkadaşlar aranızda bilgisayar toplamaktan anlayan varsa 3.000 TL'lik GTA 5, Fan Cry 4 ve Battlefield 4 gibi modern oyunları yüksekte ya da sonda açacak bir sistem var mı? Eğer bunun hakkında bir bilginiz var ise yorum olarak belirtin.

NOT: Bu benim için önemli bir konu, 1-2 aya alıyorum ama daha ortada belli bir şey yok. O yüzden lütfen bilgisi olan yorum yapsın, herhangi bir parçanın sığmaması, ATX'inin ya da soketinin uyumlu olmaması benim sonum olur. Çünkü o sistem çalışmaz ise bir daha asla bilgisayar almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size şöyle bir sistem öneririm. Hiçbir korkunuz olmasın herşey biriyle uyumlu. Gayet güzel performans verecektir. GTX 970 ile uzun bir süre yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Aslında anakarttan biraz kısıp iyi bir 120 GB SSD alınabilir fakat almışken 250 Gb almak çok daha iyi olacaktır. Mesela ben 120 SSD'ye GTA 5 kurdum Windowsla birlikte SSD doldu :p

Screenshot_2015-10-09-21-34-04.png

Son düzenleme:
Aşağıda gördüğünüz sistemin bu fiyata alabileceğiniz en iyi sistem olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• R9 390'lı Sistem.jpg
    R9 390'lı Sistem.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 377
Size şöyle bir sistem öneririm. Hiçbir korkunuz olmasın herşey biriyle uyumlu. Gayet güzel performans verecektir. GTX 970 ile uzun bir süre yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Aslında anakarttan biraz kısıp iyi bir 120 GB SSD alınabilir fakat almışken 250 Gb almak çok daha iyi olacaktır. Mesela ben 120 SSD'ye GTA 5 kurdum Windowsla birlikte SSD doldu :p

Eki Görüntüle 114048
Sağ olun güzel bir sistem araştırma yapacağım bu konu hakkında ve bunları toplu halde kapıda ödeme ile nereden alabilirim bir bilginiz var mı?

Bu sistem sizi en az 4 yıl götürür.

Eki Görüntüle 114052
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı