3000 TL'ye APU sistem toplama

Bütçe
3000

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
Bir arkadaşım için. Hazır toplama fark etmez. Diskleri kendisi alacak bütçeye dahil değil.
Şunları oynayacakmış:

CS:GO, Valorant bir de BlueStacks de PUBG Mobile. Gerçek PUBG'de açarsa harika olur diyor.

Ben şöyle bir şey topladım ama "Bin bilsen de bir bilene danış." sözü üzerine konu açtım, kasa bulamadım:

Bir de 2*8 GB RAM diye düşündüm.

Bir arkadaşım için. Hazır toplama fark etmez. Diskleri kendisi alacak bütçeye dahil değil.
Şunları oynayacakmış:

Ben şöyle bir şey topladım ama "bin bilsen de bir bilene danış." sözü üzerine konu açtım, kasa bulamadım:

Bir de 2*8 GB RAM diye düşündüm.

Ben olsam A320M alırdım hocam. B450'nin öyle bir işlemcide artısı yok. Yükseltirken de 5000 Ryzen için iki türlü anakartı değişmeniz gerekecek. RAM'ler de ayrıca 3200, olmadı 3000 MHz olmasına dikkat edin.

Ben olsam A320M alırdım hocam. B450'nin öyle bir işlemcide artısı yok. Yükseltirken de 5000 Ryzen için iki türlü anakartı değişmeniz gerekecek. RAM'ler de ayrıca 3200, olmadı 3000 MHz olmasına dikkat edin.
Emin misiniz hocam? Ben A320M'lerden nefret ederim. B450 ile bizi ilgilendiren farkını yazar mısınız?

Emin misiniz hocam? Ben A320M'lerden nefret ederim. B450 ile bizi ilgilendiren farkını yazar mısınız?

En büyük farkı overclock yapabilmeniz. 3200G ile kendi deneyimime dayanarak hiçbir farkı olmuyor. Gerek VRAM'leri olsun M.2 slotu olsun Gigabyte'ın versiyonları arasında pek bir fark yok.

Yazmış oraya nefret etme sebebimi. Cidden B450'ler daha sağlamdır. A320'ler hemen arıza yapacakmış gibi görünüyor gözüme. Peki önerebileceğiniz bir RAM var mı? @iloveichigo .

Yeni konular

Geri
Yukarı