3000 TL'ye Dizüstü Bilgisayar önerisi

Neden MSI alınmasına bu kadar karşı çıkıyorsunuz? MSI Monster'den daha kalitelidir. SSD takabilirsin. Almışken SSD'li halini de alabilirsin ama. İnternette o da mevcut. Sanalmarketim'de olması lazım.
Benim bütçeme uygun bulamadım yardımcı olur musunuz ? Benim tek korkum Solidworks gibi programlarda sıkıntı yapması ve ayrıca oyun oynamak da istiyorum bunu karşılayabir mi ?

açıkcası monster gerçekten kaba. Donanım hakkında pek bilgim yok mesala msi in ekran kartı daha mı güzel ? ayrıca ben buna sonradan ssd i takabilr miyim
Monster önerdiğim bilgisayara göre daha performanslıdır. :) Ancak arkadaşımızın dediği gibi işletim sistemi yok. Fakat 300 TL gibi bir fiyata patlayacağını sanmıyorum. Tabii orjinal lisans almassan. :) Bir bilgisayarcıya götürürsün o yükler. Zor bir şey değil.

Benim bütçeme uygun bulamadım yardımcı olur musunuz ? Benim tek korkum Solidworks gibi programlarda sıkıntı yapması ve ayrıca oyun oynamak da istiyorum bunu karşılayabir mi ?
Bahsettiğiniz programın ne olduğunu bilmiyorum. Ancak bence kaldırır. Çünkü bu ekran kartları serisinin en iyilerinden. :)

Monster önerdiğim bilgisayara göre daha performanslıdır. :) Ancak arkadaşımızın dediği gibi işletim sistemi yok. Fakat 300 TL gibi bir fiyata patlayacağını sanmıyorum. Tabii orjinal lisans almassan. :) Bir bilgisayarcıya götürürsün o yükler. Zor bir şey değil.
Lisans için ayrı bir bütçem var :) tabi yüklü gelrise daha iyi :D

Gerçekten bu konularda karar vermek zordur. :) Performanslı mı alsam tasarımı güzel olan mı diye düşünür insan. :) MSI tasarım konusunda gerçekten başarılı bir firmadır ve bildiğim kadarıyla Monster'dan daha kalitelidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı