3000 TL'ye G4560 ve GTX 1060 ikinci el sistem alınır mı?

İşlemcisi pek hoşuma girmedi bu kartı besleyebileceğini tam olarak düşünmüyorum. Satıcı pubg de yüksekte 150 fps alırsın demiş bunun yalan oldugu garanti keza 1080ti de bu fps bile zor zaman zaman daha aşağısını görüyor. Sanırım bu fiyata yada ufak eklemelerle daha iyi sistem toplayabilicek sitede bilgili insanlar var yardımcı olurlar umarım.

Sistemin işlemci ve SSD dahil olmadan sıfır değeri 4100 TL bandında işlemci 1060'i beslemez. Kullanıcı bu yüzden O.C seçeneğine yönelmiş anakarta uyan güncel uygun fiyatlı bir işlemci alıp sistemi canavar yapabilirsiniz. Güç kaynağı ileri dönük,ekran kartı 1920/1080'de güzel FPS verecek bir kart pazarlık sünnettir,2700-2800 TL arasında olursa hemen al bir tek işlemci takviyesi yapıp uzun yıllar sistemini kullanabilirsin ama almadan uzun uzun 2-3 saat test yap.

Son düzenleme:
1060 Muhtemeden 3gb, o fiyata 6gb koyacağını sanmıyorum iletişime geç eğer 6gb ise , alırsın işlemciyi satıp yeni bir işlemci alırsan sistem fena değil.

Yorumlarınız için teşekkür ederim fiyatta birşey yapmıyor yok uygun falan dıyor peki fx 8120 işlemcimi 3.6 ghz e overclock ettım gecen gun buna rx 570 alıp devam etsem işimi görür mü darboğaz olur mu ki? Sadece Pubg ve cs go oynuyorum cs go da bu sıstem bıle 200 fps cıvarını goruyor ama pubg de malasef yeterlı gelmıyor öneriniz nedir sadece ekran kartını yukseltmem mi yoksa bu sistemi 2700 lıra cıvarına zorlayım mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı