3000 TL'ye G4560 işlemci ve GTX 970 ikinci el sistem alınır mı?

Gwiazdka

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir önceki yazdığım sistemi aldık. Şimdi önümüze böyle bir sistem geldi ve bir abim için alacağız.

Öncelikle size sistem özelliklerinden bahsetmek istiyorum:

IMG_2410.JPG

Resimde gördüğünüz sistemdir. Fiyat olarak 3000TL’de anlaştık. Bu fiyattan gider mi? Kaçırmayalım mı ne yapalım bilemedik :)

Yardımcı olabilirseniz çok seviniriz. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el bilgisayar almak pek akıl karı değil. Bilgisayarla maden yapılmış olabilir,bilgisayara su dökülmüş olabilir vs... Bunları gözle bakarak anlamak mümkün de değil. Bilgisayarın nasıl kullanıldığını bilmiyoruz.

Merhaba arkadaşlar, bir önceki yazdığım sistemi aldık. Şimdi önümüze böyle bir sistem geldi ve bir abim için alacağız.

Öncelikle size sistem özelliklerinden bahsetmek istiyorum:

Eki Görüntüle 323199

Resimde gördüğünüz sistemdir. Fiyat olarak 3000TL’de anlaştık. Bu fiyattan gider mi? Kaçırmayalım mı ne yapalım bilemedik :)

Yardımcı olabilirseniz çok seviniriz. İyi sosyaller.
Güzel sistem özellikle de monitör. Kaçırma derim GET ile almanı öneririm.

Yorumlar için teşekkürler. Alacak olursam elden alacağım, o konuda içim rahat.

Sistem için alınır alınmaz yönünde bir miktar yoruma daha ihtiyacım var sanki.

Aklıma takılan bir kaç soru var:

1- İşlemci-Ekran kartı arası dar boğaz sıkıntısı yaşanır mı?
2- Sistem alınacak olursa hangi testler yapılmalı ve nelere dikkat edilmeli?

3000TL'ye çok uyguna anlaştık ve doların yükselmesine rağmen zam yapmıyor ödemesi varmış sanırım arkadaşın nakit lazımmış. Dediğim gibi alacak olursak elden alacağım için nelere dikkat etmeliyim? :) @Silinen üye @Kalanlı Bölme

Yorumlar için teşekkürler. Alacak olursam elden alacağım, o konuda içim rahat.

Sistem için alınır alınmaz yönünde bir miktar yoruma daha ihtiyacım var sanki.

Aklıma takılan bir kaç soru var:

1- İşlemci-Ekran kartı arası dar boğaz sıkıntısı yaşanır mı?
2- Sistem alınacak olursa hangi testler yapılmalı ve nelere dikkat edilmeli?

3000TL'ye çok uyguna anlaştık ve doların yükselmesine rağmen zam yapmıyor ödemesi varmış sanırım arkadaşın nakit lazımmış. Dediğim gibi alacak olursak elden alacağım için nelere dikkat etmeliyim? :) @Silinen üye @Kalanlı Bölme
1-) 1080P Ultra ayarlarda darboğaz yapacağını düşünmüyorum internetten testlerine bakabilirsin.
2-) Prime 95 gibi testler yapmanızı öneririm.

1-) 1080P Ultra ayarlarda darboğaz yapacağını düşünmüyorum internetten testlerine bakabilirsin.
2-) Prime 95 gibi testler yapmanızı öneririm.

Teşekkür ederim değerli yorumların için. Bana sanırım tam liste gerekiyor testleri için :)

Ve birde testlerden almam gereken sonuçların ne olduğunu öğrenmem gerekiyor. Yarına kadar bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

Teşekkür ederim değerli yorumların için. Bana sanırım tam liste gerekiyor testleri için :)

Ve birde testlerden almam gereken sonuçların ne olduğunu öğrenmem gerekiyor. Yarına kadar bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?
Dostum internetten aynı ekran kartı ve işlemciye sahip bir kasanın performans videosunu bulmaya çalış bence. Bulacağını düşünüyorum. Olmazsa almadan önce denemeye çalış canlı olarak gözlemle.

İnternette aynı işlemci ve ekran kartına sahip fakat kalan parçaları farklı olan sistemlere ait 2 adet test buldum. Güvenilirlikleri konusunda pek bir bilgim yok. Eğer sizde denk gelirse bana yollar mısınız? @Kosinüs

-Prime 95 dışında hangi testleri yapmam gerekiyor?
-Bu testlerde nasıl sonuçlar almam normal?
-Testler dışında dikkat etmem gereken noktalar neler?

@Recep Baltaş @Ali Güngör @Asım Demir @Pantheon

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 53
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı