3000 TL'ye ikinci el RX 5700 alınır mı?

Hocam başka şekilde güvence nasıl sağlayacaksınız.

Param Güvende güvenilir miki. Tamamen alıcının, ahlakına, merhametine, insafına kalmışsınız. Sağlam ürünü bozuk ürünle değiştirip geri gönderenleri, üstünden parça söylenleri, alıcıyı süründürenleri okuyoruz çeşitli yerlerde. Alıcı satıcıya güvenmiyorsa, satıcı alıcıya neden güvensin. Param Güvende bu güveni sağlamıyor. Satıcıyı hiçbir şekilde korumuyor.

Evet 1 kaç ay veya 1 yıl sonra bir tane daha alırsınız kart ömrünü çoktan tamamladığı için, bu olasılık çok büyük ihtimalle var, karar sizin. Mining yapılmamış kart bulun, bulabilirseniz.
Siz sanıyorsunuz ki 1 kart 1 sene mining yapıldı diye 5 senelik ömrü azaldı :D

1 yıl 7/24 çalıştıysa muhtemelen öyle olur.
rx 480 kullanıyorum 1 yıl mining geçmişi var kartın 0 ısınma sorunu 0 performans düşüş nasıl ve hangi ortamda yaptığın önemli.

Param Güvende güvenilir miki. Tamamen alıcının, ahlakına, merhametine, insafına kalmışsınız. Sağlam ürünü bozuk ürünle değiştirip geri gönderenleri, üstünden parça söylenleri, alıcıyı süründürenleri okuyoruz çeşitli yerlerde. Alıcı satıcıya güvenmiyorsa, satıcı alıcıya neden güvensin. Param Güvende bu güveni sağlamıyor. Satıcıyı hiçbir şekilde korumuyor.

Siz olsanız alır mısınız bu şeklide.

rx 480 kullanıyorum 1 yıl mining geçmişi var kartın 0 ısınma sorunu 0 performans düşüş nasıl ve hangi ortamda yaptığın önemli.
Bu kartlar 7/24 köle gibi çalıştırılmak için tasarlanmıyor. Aynı ortamda çalıştırılırsa bile 1.000 saat aralıksız çalıştırmanın karta etkisi normal bir şekilde 1.000 saat kullanmaktan çok daha farklı oluyor.

Siz olsanız alır mısınız bu şeklide.

Almam, çünkü sahibindene komisyon ödemek istemem, güvendiğim, bende güven uyandıran, çeşitli forumlarda referansları olan, ilanlarında telefonu yazan, ilandaki ad ile banka hesap bilgileri tutan kişilerden alım yapıyorum. Tüm bunlar bile yeterli olmayabilir. Yine de dolandırılabilirsiniz. Ki dolandırıldım. 8 ay oldu, savcılık hala uğraşıyor. Telefon ve hesap numarası aynı olmasına rağmen, parayı başkası, başka şehirden hesaptan çekmiş. Garibanın birine tel almışlar, banka hesabı açtırmışlar. Olaylardan hiç haberi yok. Adam ad, şehir olarak bulundu ancak adreste yok.

Geri
Yukarı