3000 TL'ye kadar 144 Hz IPS monitör önerisi

zoewhite

Hectopat
Merhabalar 144 Hz IPS 1 ms(GtG) 24 inç özellikli, ayarlanabilir bir monitör daha iyi olur. Kendi kullandığınız ve memnun olduğunuz sıkıntısı olmayan modelleri önerirseniz sevinirim fiyat biraz daha esnetilebilir fırsata göre.

Yani kullandığım monitör bu ama gereksiz pahalanmış ben 1500 TL'ye aldım çok memnunum başka öneri yapan arkadaşlar olur.
Ghosting var mı hocam? Veya smearing sorunu? Yazılarda gereksiz bir kırıklık, köşelik, kesiklik var mı?

IPS panelde şahane monitördür.

Yani kullandığım monitör bu ama gereksiz pahalanmış ben 1500 TL'ye aldım çok memnunum başka öneri yapan arkadaşlar olur.

Dolar kurundan dolayı pahalanmayan monitör yok o yüzden F/P olarak bakmamız gerekli pivot özelliği olması benim için bir + 2. monitör olarak alıyorum ama görüntü kalitesi ve FPS oyunlarda ki performansıda önemli benim için görüntü ve oyun performansı için nasıl bir monitör yorumlar mısın?

Bir de şu 2 monitör nasıl sizce alınır mı yorumlarsanız sevinirim.

Dolar kurundan dolayı pahalanmayan monitör yok o yüzden F/P olarak bakmamız gerekli pivot özelliği olması benim için bir + 2. monitör olarak alıyorum ama görüntü kalitesi ve FPS oyunlarda ki performansıda önemli benim için görüntü ve oyun performansı için nasıl bir monitör yorumlar mısın?

Bir de şu 2 monitör nasıl sizce alınır mı yorumlarsanız sevinirim.

FPS oyunları için şöyle söyleyeyim ben Valorant ve CS:GO oynuyorum IPS panel olduğu için canlı ve net zaten oyun modu falan var diğr monitörlere gelirsek MSI Optix serisin de çoğu ölü piksel çıkıyor AOC olan da iyidir.

Geri
Yukarı