3000 TL'ye kadar bilek destekli red Switch klavye önerisi

Bütçe
2000-3000 TL

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Şu anki klavyemi bayağıdır kullanıyorum ve bazı tuşları basmamaya başladı. Hem uzun gidecek, hem de güzel bir klavye lazım. Oyun performansı çok iyi olan, güzel RGB olan, bilek desteği olan, tuşları çıkarılabilen, mekanik, red Switch bir klavye arıyorum. Bütçem 2000-3000 TL kadar. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilek desteği olarak bu tarz bir şey alın.

Amazon Prime ile de bunu alın.

Sizce bu bütçeye alınacak bir ürün mü bu? 1500 TL'de bile nasıl kurtuluruz diye düşünüyoruz.
Her arkadaş %65 mekanik klavyeler aramıyor. Önce ihtiyacı nedir diye öğrenmeden gülücük ifadeleri kullanmak hiç hoş değil. Türkiye piyasasında bilek desteği olan how swappable red switch olan üstüne Türkçe olan bir model varsa atın bizde bilelim. Yoksa bende Amazon üstünde link paylaşmasını biliyorum.

Her arkadaş %65 mekanik klavyeler aramıyor. Önce ihtiyacı nedir diye öğrenmeden gülücük ifadeleri kullanmak hiç hoş değil. Türkiye piyasasında bilek desteği olan how swappable red switch olan üstüne Türkçe olan bir model varsa atın bizde bilelim. Yoksa bende Amazon üstünde link paylaşmasını biliyorum.

Pekala, yine alınmaz.

Attığınız klavye yay sesi sorunlu, yazılımı da sorunlu. Önermemizin sebebi bütçeye başka seçenek olmaması. Buyrun bu bütçeye böyle bir ürün alınıp üstteki bilek desteği alınabilir.

Ayrıca attığınız üründe Hot swap falan da yok. Arkadaş Hot swap olsun diye bir şey de dememiş. Türkçe olacak diye bir şey de denilmemiş. Kafanıza göre şart koymuşsunuz

Kendim İngilizce klavye kullanıyorum, arkadaşlarım ve kuzenlerim de öyle. Hiç şikayetçi olan yok. Hepsi 1-2 günde alıştı. Zaten İngilizce klavyede TR harfleri yazabiliyorsunuz sorun olmuyor.

Attığım klavye Türkçe bu arada. Üstüne optik switch.

Yoksa bende Amazon üstünde link paylaşmasını biliyorum.
Paylaşabilirsin dostum. Asıl önemli olan bu ürünleri keşfetmek. Yurtdışından klavye önermeyeceğim diye saçma sapan ürünleri ezbere atmaya gerek yok.

Pekala, yine alınmaz.

Attığınız klavye yay sesi sorunlu, yazılımı da sorunlu. Önermemizin sebebi bütçeye başka seçenek olmaması. Buyrun bu bütçeye böyle bir ürün alınıp üstteki bilek desteği alınabilir.

Ayrıca attığınız üründe Hot swap falan da yok. Arkadaş Hot swap olsun diye bir şey de dememiş. Türkçe olacak diye bir şey de denilmemiş. Kafanıza göre şart koymuşsunuz

Kendim İngilizce klavye kullanıyorum, arkadaşlarım ve kuzenlerim de öyle. Hiç şikayetçi olan yok. Hepsi 1-2 günde alıştı. Zaten İngilizce klavyede TR harfleri yazabiliyorsunuz sorun olmuyor.

Attığım klavye Türkçe bu arada. Üstüne optik switch.
Kullandığım işletim sistemim, telefonum, klavyem benimde İngilizce. İngilizce'ye alışmasından bahsetmiyoruz. Arkadaş yeterli bilgi verir ne aradığı ile alakalı ona göre öneri yapılır. Siz direk %65 klavyeler öneriyorsunuz herkese. %65 aşağı %65 yukarı tüm konularda. Sadece gateron yellow kullanıyor diye, veya modlanabilir diye. Arkadaş mod yapacağım demiş mi? Red switch istediğini söylemiş.

Son düzenleme:
Her arkadaş %65 mekanik klavyeler aramıyor. Önce ihtiyacı nedir diye öğrenmeden gülücük ifadeleri kullanmak hiç hoş değil.

Arkadaş %65 istemiyorum diye bir şey de dememiş. Bunu da kendi aklınız ile şartlandırmışsınız.

Kullandığım işletim sistemim, telefonum, klavyem benimde İngilizce. İngilizce'ye alışmasından bahsetmiyoruz. Arkadaş yeterli bilgi verir ne aradığı ile alakalı ona göre öneri yapılır. Siz direk %65 klavyeler öneriyorsunuz herkese. %65 aşağı %65 yukarı tüm konularda. Sadece gateron yellow kullanıyor diye, veya modlanabilir diye. Arkadaş mod yapayacağım demiş mi? Red switch istediğini söylemiş. Git bidaha alıntılama beni sen gibi ego kasan tiplerle uğraşamam bu yaşımda başımda.

%65 klavye önerme de dememiş ama. Terbiyenizi takının. Bu yaşta bu üslup hiç yakışmıyor size. Ne aradığını arkadaş söylemezse ben de istediğimi öneririm değil mi? Sonuçta %65 klavyeler de klavye. Onlara da klavye diyorlar. Ayrıca o klavyelerin modlanmasına da gerek yok. Modlanmadan da çok çok iyi kullanılır. Hatta TH66 zaten çok kaliteli switchler ve keycapler ile geliyor. Modlanmasına gerek yok.

Arkadaş %65 istemiyorum diye bir şey de dememiş. Bunu da kendi aklınız ile şartlandırmışsınız.

%65 klavye önerme de dememiş ama. Terbiyenizi takının. Bu yaşta bu üslup hiç yakışmıyor size. Ne aradığını arkadaş söylemezse ben de istediğimi öneririm değil mi? Sonuçta %65 klavyeler de klavye. Onlara da klavye diyorlar. Ayrıca o klavyelerin modlanmasına da gerek yok. Modlanmadan da çok çok iyi kullanılır. Hatta TH66 zaten çok kaliteli switchler ve keycapler ile geliyor. Modlanmasına gerek yok.
Uzatmayalım, bu arada attığınız Asus Rog Scope geçen sene ayı fiyat bandındaydı XPG Summoner ile çok şişti fiyat olarak. O fiyata değmez.

Uzatmayalım, bu arada attığınız Asus Rog Scope geçen sene ayı fiyat bandındaydı XPG Summoner ile çok şişti fiyat olarak. O fiyata değmez.

Bahsettiğiniz ROG Scope NX. O geleneksel switchlerden. Bu RX. Optik switchli. Zamanında kendim aldığımdan biliyorum.

Bahsettiğiniz ROG Scope NX. O geleneksel switchlerden. Bu RX. Optik switchli. Zamanında kendim aldığımdan biliyorum.
Bende RX modelinden bahsediyorum, 1300 lere kadar bulunabiliyordu RX modeli, Summoner ise 1000 TL civarındaydı.

rx.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı