3000 TL'ye kadar fare önerisi

lastbjorNN

Hectopat
Yer
Berlin
3 ay önce Darmoshark M3 almıştım. Son 1 aydır FPS oyunlarında mouse boşluğa düşüyordu. Sanki havaya kaldırmışım da çeviriyormuşum gibi. Mousepadsiz denedim, farklı bir mousepad ile denedim. Hala aynı. Kutusunu bulamadığım için skatezleri değiştiremedim. Kablosuz bir mouse arıyorum. Razer V3 Pro düşünüyorum. Tavsiyelere açığım. Palm tutuyorum. Darmoshark M3 boyutunda, çok küçük olmaması tercihim.

Razer Basilisk x Hyperspeed

3 ay önce Darmoshark M3 almıştım. Son 1 aydır FPS oyunlarında mouse boşluğa düşüyordu. Sanki havaya kaldırmışım da çeviriyormuşum gibi. Mousepadsiz denedim, farklı bir mousepad ile denedim. Hala aynı. Kutusunu bulamadığım için skatezleri değiştiremedim. Kablosuz bir mouse arıyorum. Razer V3 Pro düşünüyorum. Tavsiyelere açığım. Palm tutuyorum. Darmoshark M3 boyutunda, çok küçük olmaması tercihim.
Razer güzeldir. Ninjutso katana superlight ta olabilir.

Deathadder V3 Pro öneririm. Kendimde Deathadder V2 Pro kullanıyorum. Üstteki diğer önerilere bakmayınız.(Ninjutso iyidir ama V3 Pro ezer geçer.)

3000 TL'ye 5 yillik ve sensor degerleri fiyatina gore dusuk olan bir fare almak sacma.

Konu sahibi aklinda DA V3 Pro oldugunu belirtmis. Butceyi biraz asabiliyor demek ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı