3000 TL'ye kadar numpadi olan sessiz klavye önerisi

Bütçe
3000
GAINSWG12 Kodu ile alabilirsin. Ekstra sormak istediğin veya farklı bir öneri istersen yardımcı olurum yine. Yeter ki kötü bir ürün alma.
Selamlar,

Önerileriniz için teşekkürler ki gerçekten klavyeler güzel gözüküyor.
Ancak klavyeleri gönderdiğiniz site yurtdışından sipariş verebileceğim bir yer gördüğüm kadarıyla ve attığınız modeller de üst bandıma yakın. Bir de bu fiyat üzerine Gümrük vergisi'nin ekleneceğini varsayarsak mutlaka fiyat bandımı geçecek gibi gözüküyor.
Biraz daha düşün bir fiyat bandında 2000 tl ye daha yakın olarak aynı zamanda da Türkiye'de rahat erişebileceğim e desteğini rahat bir şekilde alabileceğim modeller önerebilmeniz mümkün mü. Bir de Türkçe-Q olamsı benim için daha iyi olacaktır.

Selamlar,

Önerileriniz için teşekkürler ki gerçekten klavyeler güzel gözüküyor.
Ancak klavyeleri gönderdiğiniz site yurtdışından sipariş verebileceğim bir yer gördüğüm kadarıyla ve attığınız modeller de üst bandıma yakın. Bir de bu fiyat üzerine Gümrük vergisi'nin ekleneceğini varsayarsak mutlaka fiyat bandımı geçecek gibi gözüküyor.
Biraz daha düşün bir fiyat bandında 2000 tl ye daha yakın olarak aynı zamanda da Türkiye'de rahat erişebileceğim e desteğini rahat bir şekilde alabileceğim modeller önerebilmeniz mümkün mü. Bir de Türkçe-Q olamsı benim için daha iyi olacaktır.
Vergi çıkmıyor ürünlerde whatgeek kendi karşılıyor vergiyi. Bu fiyat bandında TRden öneri yapmak çok doğru olmaz. KS100 alamaz mısınız amazondan?

Hissiyat açısından beni çok rahatsız etti illaki başkalarını da etmiştir. Tek sorun kasa da değil bahsettiğim yanlış yazma sorunları vesaire pcb ile alakalı. Ürünün PCB ve keycap kalitesi de kötü. Ürün direk aşırı giriş seviyesi.
Hocam bu arada hissiyatın bana iyi geleceğine eminim. Yaklaşık olarak 2008 senesinde Masaüstü bilgisayarım ile beraber aldığım Microsoft marka klavyeyi hala kullanmaktayım. O nedenle elime iyi oturduğu sürece tuşların verdiği hissiyatın beni o kadar da rahatsız edeceğini düşünüyorum.

Hocam bu arada hissiyatın bana iyi geleceğine eminim. Yaklaşık olarak 2008 senesinde Masaüstü bilgisayarım ile beraber aldığım Microsoft marka klavyeyi hala kullanmaktayım. O nedenle elime iyi oturduğu sürece tuşların verdiği hissiyatın beni o kadar da rahatsız edeceğini düşünüyorum.
O hissiyattan farkı yok o konuda garanti verebilirim. En azından KS100 almanız 900 tl civarına yapılabilecek en iyi karar gibi şuanlık.

G213 Prodigy'e baktın mı?
Hocam siz söyleyince baktım klavye gayet güzel ve şık gözüküyor bence. Fiyat olarak da gayet uygun ve rahat bir şekilde verebileceğim bir meblağ. Bu klavye için biraz daha araştırıp almaya karar verebilirim. Sanırım şimdilik mekanik klavye alemine çok da girmek istemiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.

Hocam siz söyleyince baktım klavye gayet güzel ve şık gözüküyor bence. Fiyat olarak da gayet uygun ve rahat bir şekilde verebileceğim bir meblağ. Bu klavye için biraz daha araştırıp almaya karar verebilirim. Sanırım şimdilik mekanik klavye alemine çok da girmek istemiyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.
Zaten çok harcamanın mantığı yok. Akakçe'de en popüler 3. klavye olduğu yazıyor G 213'ün.

O hissiyattan farkı yok o konuda garanti verebilirim. En azından KS100 almanız 900 TL civarına yapılabilecek en iyi karar gibi şu anlık.

KS100'de hangi tip Switch kullanılıyor acaba. Çok gürültülü olmasını pek de sevmiyorum. Bir de stokta gözükmüyor şu anda maalesef. Daha önce atığınız modeller de aynı şekilde stokta yok gözüküyor. Mekanik olarak Akko'lar gerçekten çok güzel ve kaliteli gözüküyor ancak beğendiğim modeller genel olarak şu anda buna ayırdığım bütçeyi aşıyor gibi. Bu nedenle biraz daha ucuz ve şimdilik kullanıma yönelik G213 Prodigy gibi bir klavyeyi seçmek şu aşamada daha mantıklı geldi.

Şöyle söyleyeyim bu fiyata kasa kalitesi switch kalitesi yazılım desteği vs olarak alabileceğiniz en iyi klavye KS100 900 1500 tl bandında rahatlıkla söyleyebilirim. Sorunuz varsa sorabilirsinizde. Bu bütçede mekanik yerine membran bir klavye almak çok büyük hata olur.

KS100'de hangi tip Switch kullanılıyor acaba. Çok gürültülü olmasını pek de sevmiyorum. Bir de stokta gözükmüyor şu anda maalesef. Daha önce atığınız modeller de aynı şekilde stokta yok gözüküyor. Mekanik olarak Akko'lar gerçekten çok güzel ve kaliteli gözüküyor ancak beğendiğim modeller genel olarak şu anda buna ayırdığım bütçeyi aşıyor gibi. Bu nedenle biraz daha ucuz ve şimdilik kullanıma yönelik G213 Prodigy gibi bir klavyeyi seçmek şu aşamada daha mantıklı geldi.
KS100 Low Profile GTMX red switch kullanıyor nadir rastlayacağın güzel bir switchtir kendisi. Ek olarak Prime ile alabiliyorsun delux'un sayfasından girip o şekilde al amazondan. G213 Prodigy gibi kötü bir klavyeyi almanı kesinlikle önermiyorum alma da zaten. Müsait olunca yaz KS100'ü aldırayım sana.

Geri
Yukarı