3000 TL'ye kavisli monitör önerisi

Fidias

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I3 12100f
Asus dual rtx 2060 oc
...
Herkese merhaba. Kasayı aldım elimde kalan bütçe 3000 lira. Biraz bakındım fakat açıkçası ekran işlerinden pek anlamam.
Şöyle kavisli 24 ve mümkünse 27 inç bir ekran arıyorum. Ekran yenileme çok önemli değil 75 olsa yeter keza ms de o kadar mühim değil. Öne arkaya eğilsin, boyu ayarlanabilir olsun bir de güzel göstersin kâfi.
Bu fiyat civarı beni üzmeyecek bir ekran var mı? Fazla da olabilir, olmasa iyi olur ama ancak o kadar çıkar. Bunu buldum;

Bu da;

Son düzenleyen: Moderatör:
242C veya G5 Odyssey'e bakabilirsiniz.
Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Hızdan ziyade görsel şölen olsun istiyorum :) bilmiyorum belki bu bütçe için fazladır. Bu önerdiğiniz de ki MSI öne arkaya eğiliyor mu ?

2'sinde de eğilme var. Lenovo yükseklik ayarı da var. Lenovo'nun YouTube'da Türkçe incelemesi mevcut. MSI monitörün de rtings.com da incelemesi var. Ben de bu bütçede bakınıyorum Huawei çok güzel ama satıcının Amazon olması tercihim çünkü hangi monitöre baksam bir sorunu oluyor Amazon'da da iade işlemleri çok kolay.

2'sinde de eğilme var. Lenovo yükseklik ayarı da var. Lenovo'nun YouTube'da Türkçe incelemesi mevcut. MSI monitörün de rtings.com da incelemesi var. Ben de bu bütçede bakınıyorum Huawei çok güzel ama satıcının Amazon olması tercihim çünkü hangi monitöre baksam bir sorunu oluyor Amazon'da da iade işlemleri çok kolay.

Lenovo güzel aslında ama renk konusunda biraz zayıf olduğunu söylemişler yorumlarda.

Bence Huawei alma. ASUS'un 100 lira daha ucuza ilanını buldum ve iki tane daha monitörün karşılaştırması:
https://www.epey.com/monitor/karsil...us-tuf-gaming-vg27vq_asus-tuf-gaming-vg24vqr/

24 inç ASUS'un ekranı daha küçük olduğu için piksel yoğunluğu yani netliği daha çok ve 24 inç ASUS'la Samsung monitörün dikey dönebilme kabiliyeti var. Samsung biraz daha yavaş ekran yenilemeli (144 Hz). Ama Samsun'ta hoparlör yok ve bir tane ilanı var, o da yorumsuz :/ bence iki ASUS'tan birini seç.

Geri
Yukarı