3000 TL'ye kırık PS4 alınır mı?

Kendiniz kırdırabiliyorsunuz hocam. Ha yok diyorsanız bana gönderin 500 TL'ye kırarım olur mu? Sırf kırık diye fazladan 500 TL verilir mi ya 2. ele?

Hocam her PS kırılıyor mu?
1 yıl garanti de var.
PS4'ya da PS4 Slim hiçbir cihaza 3000 TL para verilmez. Kırık olması fiyatı arttırmaz, bunu unutmayalım. 3000 TL para ancak PS4 Pro olursa ve düzgün bir cihaz olursa verilebilir.

Hocam bir de alırken neye dikkat etmeliyim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar dediğim gibi PS4 alacağım yakında bir mağaza buldum ve bana 2. el PS4 Slim satıyor. PS kırık, 1TB HDD'si var V2 2 adet kolu var 3000 TL fiyat verdi. Sizce nasıl alınır mı?
Cihaz bi kere kırık yani benim bildiğim intarnete bağlanmaz o fiyata sıfırlar var bence onlara bak zaten 2. Elmiş Allah bilir ne yaşadı cihaz
Hocam her PS kırılıyor mu?
1 yıl garanti de var.

Hocam bir de alırken neye dikkat etmeliyim.
Her ps kırlıyomu tam bilmiyorum ama fat ve slim kırılıyor fakat her sürüm deil bazıları bu sürümün üstündeyse kırılamaz

Arkadaşlar dediğim gibi PS4 alacağım yakında bir mağaza buldum ve bana 2. el PS4 Slim satıyor. PS kırık, 1TB HDD'si var V2 2 adet kolu var 3000 TL fiyat verdi. Sizce nasıl alınır mı?

Dostum bunu yapmak saçmalık olur eğer 2200 TL'ye 2.el PS4 Slim bulup alırsan kendin kırabilirsin sen yapamazsan bile çok az PS4 bilgisi olan birisi bile yapabilir şimdiki kırma işlemi bir tık uğraştırıcı sadece. Dediğin fiyata Pro satılıyor bazı yerlerde haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı