3000 TL'ye klavye mouse kulaklık seti önerisi

Bütçe
3000

Mouse berbat. Mcu-malzeme kalitesi-yazılım tırt.
Klavyeyle alakalı yorum yapamam ama önerim onun yerine; Amazon.com.tr olur.
Mouse için önerim XM1r olur. Kulaklık okey.

Mouse berbat. Mcu-malzeme kalitesi-yazılım tırt.
Klavyeyle alakalı yorum yapamam ama önerim onun yerine; Amazon.com.tr olur.
Mouse için önerim XM1r olur. Kulaklık okey.
Klavye ve kulaklığı benden, fareyi de senden alsın, ben burada gördüm önermişler, ürün yorumlarınada baktım kötü değil diye önerdim :D tam 3K tutuyor hepsi benimkilerin.

Klavye ve kulaklığı benden, fareyi de senden alsın, ben burada gördüm önermişler ürün yorumlarınada baktım kötü değil diye önerdim :D tam 3K tutuyor hepsi benimkilerin.

Hocam tam tutuyor onu fark ettim de mouse tamamen falso. 3395 için her şeyi kesmişler.

Bu saate zamanını ayırıp yazan tüm gardaşlarıma teşekkürler ediyorum iyi akşamlar değerlendireceğim mesajları.

1K bandında başka nasıl bir mouse alınabilir kanki? Aram yok bunlarla pek.

Kanka sensörü 3395 yapmak için mcu yani çipten kısmışlar. Malzeme kalitesi hak getire. Gecikme değerleri Tanrı katında.
Bu yüzden XM1r alınmalı. Kablolu olması en iyilerden birisi olduğunu gerçeğini değiştirmiyor.

Bu saate zamanını ayırıp yazan tüm gardaşlarıma teşekkürler ediyorum iyi akşamlar değerlendireceğim mesajları.

Hocam mesajlar birbirine girmesin diye bu şekilde yazayım daha rahat olsun.
Kulaklık:H2002P/H2002D 900-1000TL
Mouse:XM1r/VXE R1 1300-1400TL
Klavye: Ajazz AK871 alınmalı. Üstteki modelle bütçenizi aşıyor bayağı. 1000TL.
XM1r alacaksanız connectgamede daha ucuz hocam. Tek yetkili satıcı orası olduğu için başka alım yeri yok. Vxe R1 bence en iyi tercih olur. Tam bir F/P canavarı.
Toplam Max: 3400TL tutuyor fakat Nays ile 3000e kadar düşer.

Kanka sensörü 3395 yapmak için mcu yani çipten kısmışlar. Malzeme kalitesi hak getire. Gecikme değerleri Tanrı katında.
Bu yüzden XM1r alınmalı. Kablolu olması en iyilerden birisi olduğunu gerçeğini değiştirmiyor.

Hocam mesajlar birbirine girmesin diye bu şekilde yazayım daha rahat olsun.
Kulaklık:H2002P/H2002D 900-1000TL
Mouse:XM1r/VXE R1 1300-1400TL
Klavye: Ajazz AK871 alınmalı. Üstteki modelle bütçenizi aşıyor bayağı. 1000TL.
XM1r alacaksanız connectgamede daha ucuz hocam. Tek yetkili satıcı orası olduğu için başka alım yeri yok. Vxe R1 bence en iyi tercih olur. Tam bir F/P canavarı.
Toplam Max: 3400TL tutuyor fakat Nays ile 3000e kadar düşer.

Hocam klavye hoşuma gitmedi biraz daha Gaming bir şey olsa daha iyi olur çok sağ olun.

Geri
Yukarı