3000 TL'ye Monitör Önerisi

Ben de öyleydim forumda bir kaç konu açarak gerekli bilgiye ulaşıyorsun @Oreki üstadı buraya ekledim monitörler konusunda forumda hatırı sayılır bir bilgiye sahip kendisi müsait olunca bakar belki farklı modeller önerebilir ben kullandığım modelden yola çıkarak öneri yaptım bilmediğimiz bir çok model mevcut ama gerçekten TN panelden uzak durmam gerektiğini öğrendim bence sen de öyle yapmalısın
HP VS17E monitörünü 6-7 yıldır kullanmış biri olarak bu kadar parayı veriyorsam beni yıllarca götürmesi lazım. Bir kez alıyorum zaten o yüzden dediğiniz gibi yapacağım tekrardan teşekkürler.
Samsung LC32H711QEMXUF 31.5
Bu monitör tam istediğim gibi fakat 60 HZ olması ve boyutunun büyük olması yüzünden hevesim sönüyor anında :/

Diğer linke baktığımda 144hz olması ve görüntüsü vs. sayesinde çok beğendim, şu an listemde ilk sırada duruyor çok teşekkür ediyorum tekrardan :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı