3000 TL'ye MSI GTX970 Tabanlı Sistem Toplama

efee06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle herkese iyi günler dilerim.

Benim bu konularda pek bilgi sahibi değilim. Öncelikle bu yaz LYS'de sonra sistem toplamayı düşünüyorum. Bununla ilgili bütçem doğrultusunda (2500-3000 TL) MSI GTX 970 Gaming 4G tabanlı bir sistem toplaya kanaat getirdim. Önce Technopat'ın inceleme videosunu izledim ve kartın oyun performansını oldukça iyi buldum. Bu kartla ilgili ekşi sözlükteki yorumları okuyunca almaktan biraz caydım. Cool whine ve 3.5gb sorunu denilen bir olay varmış. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Birde GTX970 tabanlı sistem önerileriniz nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CW sorunu çok az gözükmekte ve performans konusunda bir zararı yok. 3.5 GB sorunu derseniz 4K bir monitörde oyun oynayamayacaksınız aşırı bir sorun yaratmaz. GTX970 güzel bir seçimdir.

Bütçeyi biraz aştı ama pişman olmayacağın bir sistem, istersen doların düşmesini bekleyebilirsin.
AdsızTosun.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı