3000 TL'ye oyun için notebook tavsiyesi

• Konuyu başlatan Chk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

Chk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkinde ki videonuzu izledim ancak tarih olarak biraz eski olduğu için ve videonun sonunda forumdan sorabilirsiniz dediğiniz için soruyorum.

Ben 2000-3000 arası bir laptop almak istiyorum. Ama teknik özelliklerinini üst düzey olmasını ve beni bir kaç yıl idare etmesini istiyorum. Yeni çıkan ve çıkacak olan oyunları sorunsuz oynamak istiyorum.
GT 840M ve gtx serileri öneriliyor ama ben bu konuya hakim kişilere sormak istedim.

Bir kaç model önerirseniz sevinirim.
Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS K555LN CORE İ7 4510U 1.6GHZ-8GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
Bu laptop benim almayı düşündüğüm bir cihaz. Sana da tavsiye ederim.
Bu laptopla ilgili baya araştırma yaptım soğutması iyi icecool teknolojisi var yani klavye kısmı her zaman soğuk kalıyor.
Beğenmediysen başkasını öneririm sana. Ama Asus dan vazgeçme derim.
Asus iyi ama üzerinde ki GT840 m uzun süre götürmez gtx serisi tercih edilsin deniliyor.
bi de şu nasıl:
Amazon.com: ASUS ROG GL551JM-DH71 15.6" Gaming Laptop w/ GeForce GTX860M 2GB GDDR5 and Optimus Technology, 1 TB 7200RPM HDD: Computers & Accessories

Teşekkürler gtx850 nası l seri olarak?
bu nasıl sizce?
Amazon.com: ASUS ROG GL551JM-DH71 15.6" Gaming Laptop w/ GeForce GTX860M 2GB GDDR5 and Optimus Technology, 1 TB 7200RPM HDD: Computers & Accessories

Neden alamam? Biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Nereden alabilirim. Yurtdışında daha uygun fiyatlar.
Teşekkürler.

Merhabalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkinde ki videonuzu izledim ancak tarih olarak biraz eski olduğu için ve videonun sonunda forumdan sorabilirsiniz dediğiniz için soruyorum.

Ben 2000-3000 arası bir laptop almak istiyorum. Ama teknik özelliklerinini üst düzey olmasını ve beni bir kaç yıl idare etmesini istiyorum. Yeni çıkan ve çıkacak olan oyunları sorunsuz oynamak istiyorum.
GT 840M ve gtx serileri öneriliyor ama ben bu konuya hakim kişilere sormak istedim.

Bir kaç model önerirseniz sevinirim.
Teşekkürler :)

3000 tl'ye: i7-4710HQ işlemcili, 8GB RAM, 1TB HDD ve GTX850M ekran kartlı GE60 Apache alabiliyorsun:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge60-2pc-401xtr-apache-notebook-pmu323946

Eğer bütçeni zorlama imkanın varsa GTX860M ekran kartlı Apache Pro modelini öneririm:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-apache-pro-ge60-2pe-495xtr-notebook-pmu328757

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı