3000 TL'ye Oyun Sistemi Tavsiyesi

DePiedra

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir kasa toplayacağım. 16 GB RAM olmasını istiyorum. Max 3000 TL bütçe ile bir sistem toplar mısınız? (Oyun oynamak için alacağım.)

upload_2015-2-14_21-26-55.png

Pek önerdiğim bir sistem değil fakat yinede topladım bunun yerine 2x4 gb ram alırsanız işlemci ve ekran kartını daha yüksek bir model alabilirsiniz. Ram illa 16 gb yapmak istersenizde ileride aynı marka modelden 2x4gb ram alırsınız 16 gb belleğiniz olur.

Son düzenleme:
Tamam kardeşim 16 fazlalık diyorsanız 8 olsun. 2750 TL max. olacak şekilde bir sistem daha yaparsanız çok mutlu olurum.

Önceki topladığım sistemde 2 tane güç kaynağı koymuşum kusura bakmayın 8gb lık sistem tavsiyen bu şekilde. SSD ve HDD var SSD sayesinde 5 dk format atabilirsiniz ve 15-20 sn de pc açılır.İstersenizde SSD yi almazsınız. 2500 TL ye piyasadaki oyunların tamamını 1080 p de yüksek ve ultra ayarlarda oynatacak oyun bilgisayarınız olur.

Ekran Görüntüsü (15).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    60,3 KB · Görüntüleme: 430
@enes13mes Kardeşim ben SSD almayı düşünmüyorum fazladan 200 tl vermeye hiç gerek yok diye düşünüyorum.Sana sorum şu verdiğin sistemi gerçekten çok beğendim ama FIFA 15,GTA 5,COD AW BF 4 gibi oyunları kasmadan hangi ayarlarda oynatır bu önerdiğin sistem?

@Baturalp Özten Kardeşim sana da çok teşekkür ederim sistemin için ama üstteki sistem daha iyi gibi geldi bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı