3000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

DartWeathers

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3000 TL'ye adam akıllı oyuncu koltuğu alınmayacağını biliyorum fakat varsa oyuncu koltuğu yoksa ofis koltuğu önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL daha bırakabilirsen bunu önerebilirim. Dediğin gibi sağlam olmuyor 3-4 bin TL civarındaki oyuncu koltukları 1-2 ay daha bekleyip bütçeni arttırma şansın varsa Hawk oyuncu koltukları önerebilirim, bunların malzemeleri çok dandik.

Bu fiyata oyuncu koltuğu alma, ofis koltuğunda daha rahat edersin.

1000 TL daha bırakabilirsen bunu önerebilirim. Dediğin gibi sağlam olmuyor 3-4 bin TL civarındaki oyuncu koltukları 1-2 ay daha bekleyip bütçeni arttırma şansın varsa Hawk oyuncu koltukları önerebilirim, bunların malzemeleri çok dandik.
Hawk kullanıyorum, bütçe artabilirse alınabilecek bir koltuk. Zio'da öyleç

Hawk'da indirim var şuan.

Tamamdır teşekkürler. Peki aktif olarak kullanıyor musunuz linkteki koltuğu. Dışarıdan bakınca hiç fena durmuyor malzeme kalitesi falan.

Bu fiyata oyuncu koltuğu alma, ofis koltuğunda daha rahat edersin.

Hawk kullanıyorum, bütçe artabilirse alınabilecek bir koltuk. Zio'da öyleç.

Hawk'da indirim var şu an.

Bana da ofis koltuğu daha mantıklı geliyor hocam bu fiyata alacağım oyuncu koltuklarından çok bir hayır beklemiyorum. Önerebileceğin ofis koltuğu var mı?

Tamamdır teşekkürler. Peki aktif olarak kullanıyor musunuz linkteki koltuğu. Dışarıdan bakınca hiç fena durmuyor malzeme kalitesi falan.

Aktif olarak kullanmıyorum. Yorumlardaki geri dönüşler iyi yönde ama malzemeleri dandik siz o fiyat aralığında bir koltuk istediniz diye link attım. Yoksa arkadaşın dediği gibi 3000 TL gibi bütçe için ofis koltuğu daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Paranızı boşa çöpe atmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı