3000 TL'ye oyuncu sistemi toplama

Bütçe
3.000

Yiğit44

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yazdığım gibi 3.000 TL'lik bütçem var 2021 gibi bir yılda.
Oyun PC'si toplamak istiyorum. GTA V ve CS:GO gibi yüksek sistemli oyunları oynamak isitiyorum. Anlayacağınız, önerilerinizi bekliyorum. Herkese teşekkürler.

Uzun süredir sistem toplama işlerine girişmiyorum ama gördüğüm kadarıyla bu bütçeye şunu öneriyorlar, sabah zaten bakar daha iyi bilen arkadaşlar.

Uzun süredir sistem toplama işlerine girişmiyorum ama gördüğüm kadarıyla bu bütçeye şunu öneriyorlar, sabah zaten bakar daha iyi bilen arkadaşlar.

Evet sabah ilgilenirler arkadaşlar inşallah peki bu site güvenilir midir?

Bu sisteme 8 GB daha RAM eklersen FPS'in gözle görülür derecede artar bence 8 GB RAM daha koy sistemi al

Ama içerisinde ekran kartı yok bu PC'nin bana Full lazım😊

Anlıyorum o APU DX12 destekliyor mudur günümüzün oyunlarinda çok önemli.

İnternetten oyun testlerine bakabilirsin. Fakat şunu da söyleyeyim o fiyata yüksek performanslı bir bilgisayar maalesef ki günümüzde pek mümkün değil. Harici ekran kartı istiyorsan biraz daha bütçeyi genişletmelisin.

Geri
Yukarı