3000 Tl'ye sistem tavsiyesi

Kardeşim sağ ol fakat bu sistemin benzerini ve yakınını zaten ben ve Burak arkadaşımız yaptık. Artık bir şeyler düşüneceğiz.
e o zaman sizin topladığınız sistem yeterlidir bence yalnız bendeki kasayı kullanmanızı öneririm arkadaşımda var çok memnun. Birde sizin sisteminizde soğutucu yok bendeki soğutucuyuda kullanabilirsiniz.

Dostum doğru diyorsun belki ama SSD lazım arkadaşıma. Rahat olmak istiyor. Yaptığı işler çok çabuk olsun , zaman kaybı yaşamasın istiyor. Bu nedenle SSD koymamız lazım. Ekran kartı için haklısın lakin güç kaynağını ben ayrı almak istiyorum. Yani kasa ayrı , güç kaynağı ayrı olsun. Genelde de öyle deniyor zaten. Ayrı ayrı almak daha iyi diye. Neyse sağ ol gene de. Tavsiyelere bakacağız. Fakat şöyle bir durum var. Ben diyorum biraz daha beklesin hemen almasın. En azından eylül sonuna kadar. Bir piyasa sakinleşsin. Yaz dönemi malum herkes ortalıkta aranıyor. Dolar da bayağı yüksek. Belki düşer o zaman daha ucuza alır diyorum. Artacağını söyleyenler var doların ama bu benim görüşüm. Siz ne dersiniz bunlara?

Güzel düşünmüşsün sende sağ ol. Yalnız ben sinerji bilgisayarı bilmiyorum kusura bakma. Bana fikir verebilir misin haklarında?
Ayriyeten güç kaynağını ve kasayı ayrı aldırmayı düşünüyorum. Yani üstte ki cevaba da yazdım zaten. Yorumunu ve fikrini söylersin. Teşekkürler tekrardan. Bekleme konusunda da fikrin varsa belirt lütfen. Onda da şüphelerim var çünkü.
Sinerji Bilgisayar gayet güvenilir bir firma. İçin rahat olsun. Kargo hakkında bir bilgim yok ama 3 günden fazla süreceğini sanmıyorum. Bu arada SSD'yi sonra almalısın.

Sinerji Bilgisayar gayet güvenilir bir firma. İçin rahat olsun. Kargo hakkında bir bilgim yok ama 3 günden fazla süreceğini sanmıyorum. Bu arada SSD'yi sonra almalısın.

Bak kardeşim doğru diyorsun anlıyorum fakat dediğim gibi. Arkadaşım rahat olmak istiyor. Hiçbir şekilde bir iş yaparken , gezinirken , video çekerken , photoshop kullanırken , oyun oynarken kısacası hemen hemen yapacağı her işte rahatlık istiyor. Zaman kaybı olmasın istiyor. Bu nedenle SSD lazım ona. Ayriyeten neden çoğunuz SSD yi sonra almalısın diyorsunuz? Bir sebebi vardır herhalde. İlgilendiğin için teşekkürler bu arada.

Bak kardeşim doğru diyorsun anlıyorum fakat dediğim gibi. Arkadaşım rahat olmak istiyor. Hiçbir şekilde bir iş yaparken , gezinirken , video çekerken , photoshop kullanırken , oyun oynarken kısacası hemen hemen yapacağı her işte rahatlık istiyor. Zaman kaybı olmasın istiyor. Bu nedenle SSD lazım ona. Ayriyeten neden çoğunuz SSD yi sonra almalısın diyorsunuz? Bir sebebi vardır herhalde. İlgilendiğin için teşekkürler bu arada.
Diğer parçaları sistemi toplarken almazsan olmaz. SSD için kısa bir süre para toplayıp alabilirsin. SSD alırsan bu bütçe ile GTX970 alamazsın. Bu yüzden SSD yi sonra almanızı tavsiye ediyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı