3000 TL'ye Sistem Toplama

didim09

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. 3000 tl bütçem var, Vatan'dan monitor dahil sistem toplamak istiyorum. Bu konularda hiç bilgim yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Arma3, Dayz, GTA5, Battlefield ve COD serisini high-ultra grafik seviyesinde rahatlıkla kaldırabilicek sistem istiyorum. Yazları PC'nin ısınmaması da önemli tabii. Günlük 10-15 saat açık kalacak PC. Kısacası uzun süre beni idare etsin, kolay kolay bozulacak bir şey olmasın yeter. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.JPG

buyur.

Kendi toplamayacaksa arkadaşın ya bir bilgisayarcıya ya da bütün parçaları Vatan'dan toplaması lazım. Ekran kartının tam fiyatını bilmiyorum. 1250 TL falan oluyor heralde. Onun yerine oyunu bilgisayarcıya bir işlemci soğutucu alıp her şeyi Vatan'dan alarak onlara toplayabilirsin. Bence GTX770 falan al. Artan para ile 600W'lık www.vatanbilgisayar.com: Xigmatek Asgard Pro Pure Black Edition 600W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar bunu alabilirsin. Ben iyi diyor biliyorum bir de FTX770 alırsın, ondan sonra bir işlemci soğutucu alırsın, 1-2 tane de fan alırsın paran da artar ama kendin toplamayacaksan arkadaşın tasfiyesine uyabilirsin.

Kendi toplamayacaksa arkadaşın ya bir bilgisayarcıya ya da bütün parçaları vatandan toplaması lazım
Haklısın ama eğer kendine güveniyorsa ki zaten sistem toplamak o kadar da zor değil. Technopat'taki sistem toplama video rehberinden yararlanabilir. :)

Haklısın ama eğer kendine güveniyorsa ki zaten sistem toplamak o kadar da zor değil. Technopat'taki sistem toplama video rehberinden yararlanabilir. :)
Toplamaktan kastettiğiniz montaj ise ben yapmayacağım. Vatan'a yaptıracağım. :) Ayrıca o attığın ekran kartı Vatan'da yok mu?

Vatan'da yalnız MSİ, Asus gibi markalar var onlar da biraz pahalı. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı