3000 TL'ye Sistem Toplama

MrFinBlack

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Arkadaşlar ilk defa sistem toplayacağım. Bu konularda pek bilgim yok. O yüzden gerçekten sistem toplama işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 3000 TL bütçem var ve yeni nesil oyunları ultra ayarlarda oynatabilsin istiyorum. Ve uzun yıllar beni yarı yolda bırakmayan bir sistem toplamam gerekli. RX 570 veya RX 580'li bir ekran kartı olan sistem olursa iyi olur. Sistem tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olunuz.

Arkadaşlar ilk defa sistem toplayacağım. Bu konularda pek bilgim yok. O yüzden gerçekten sistem toplama işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 3000 TL bütçem var ve yeni nesil oyunları ultra ayarlarda oynatabilsin istiyorum. Ve uzun yıllar beni yarı yolda bırakmayan bir sistem toplamam gerekli. RX 570 veya RX 580'li bir ekran kartı olan sistem olursa iyi olur. Sistem tavsiyelerinizi öğrenmek istiyorum. Yardımcı olunuz.

Yeni nesil oyunları ultrada oynasın İstiyorsan bütçenin 4500 tl Yapmalısınız.3000 tl'ye en fazla orta ayarlar Açan 1 sistem toplanabilir.Bazı oyunları Ultrada açabilir.Burdan dolara selamlar.

Yeni nesil oyunları ultrada oynasın İstiyorsan bütçenin 4500 tl Yapmalısınız.3000 tl'ye en fazla orta ayarlar Açan 1 sistem toplanabilir.Bazı oyunları Ultrada açabilir.Burdan dolara selamlar.
Birader ben sana sistem topla diyorum. Sen gelmiş bana dolardan bahsediyorsun doların arttığını bende biliyorum. Daha fazla bütçem olsa daha iyi sistem kurardım. 3000 TL bütçem varki öyle yazmışım

3000 tllik sistemle yeni nesil oyunları ultra ayarlarda oynayabileceğini mi sanıyorsun? Hahahaha

O bütçeyle ancak bu kadar oluyor 201 tl bütçeyi aşıyor ama 3000 bandında ultra ayarlar çok zor toplam da 3201₺
Screenshot_20190417-121240.png

Birader ben sana sistem topla diyorum. Sen gelmiş bana dolardan bahsediyorsun doların arttığını bende biliyorum. Daha fazla bütçem olsa daha iyi sistem kurardım. 3000 TL bütçem varki öyle yazmışım

Adam sana gayet güzel şekilde açıklamış 3000 tlye toplanan sistemde ultra ayarlar zor demiş yazdığı şeye bak . Mükemmel tavrından dolayı tebrik ederim.

O zaman yeni nesil oyunları ultrada oynatabilsin demiceksiniz.Ben burda yeni nesil oyunları ultrada Oynamak istiyorsanız bütçenizi 4500 tl yapın dedim.

Öncelikle merhabalar. PC toplamanın acelesi varmı hocam? Aceleniz yok ise bence yaz ayı indirimlerini bekleyin. Belki GTX 1060'lı bir sistem yakalayabilirsiniz. Zira, bu yaz ayından sonra bir daha bilgisayar toplamanız pek muhtemel gözükmüyor. Yok benim acelem var der iseniz '' Intel Coffee Lake i3 8100 3.6GHz, RX570 4GB, 8GB DDR4, 240GB SSD Oyun Bilgisayar - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC '' bu sistemi öneririm. Ki zaten böyle sistemle de yeni nesil oyunları ultra grafiklerde oynamanız beklenmez.

Adam sana gayet güzel şekilde açıklamış 3000 tlye toplanan sistemde ultra ayarlar zor demiş yazdığı şeye bak . Mükemmel tavrından dolayı tebrik ederim.
Pardon da tavrımda ne var boş boş mesajlarınızı kendinize saklayın ben 3000 TL'ye en iyi sistemi kurabilen bilgisi olan arkadaş yazsın dedim. 2 kardeşimiz dışında konuya yardım eden biri olmamış anca boş konuşmuşsunuz

Pardon da tavrımda ne var boş boş mesajlarınızı kendinize saklayın ben 3000 TL'ye en iyi sistemi kurabilen bilgisi olan arkadaş yazsın dedim. 2 kardeşimiz dışında konuya yardım eden biri olmamış anca boş konuşmuşsunuz

Aynen boş boş konusmuşuzdur napalım boş adamız.

Konu başında bilgim yok yeni nesil oyunları ultrada oynamak istiyorum bütçem 3000 demişsin adamda sana bunun zor olduğunu izah etmiş. Tavrında bir sıkıntı görmüyorsan problem yok devam et böyle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı