3000 TL'ye telefon önerisi

Ewxre

Centipat
Selamunaleykum, bana 3000 TL'nin altında veya biraz üstünde güzel, beni üniversiteye kadar idare edebilecek bir telefon önerebilir misiniz? Kamerası güzel olsun, uygulamaları sıkıntısız kaldırsın. Yazılım problemi vs olmasa çok iyi olur. Dolar düştü ama vergiler yüzünden hala fiyat çok yüksek.

Hocam indirim varmış bir bakın isterseniz tam 3000 TL ama :D

Selamunaleykum, bana 3000 TL'nin altında veya biraz üstünde güzel, beni üniversiteye kadar idare edebilecek bir telefon önerebilir misiniz? Kamerası güzel olsun, uygulamaları sıkıntısız kaldırsın. Yazılım problemi vs olmasa çok iyi olur. Dolar düştü ama vergiler yüzünden hala fiyat çok yüksek.

Sana şu telefonu al diye bir öneride bulunmayacağım ama Samsung Galaxy M21 almamanı öneriyorum çok ciddiyim. Pişmanım aldığım için.

Ben Oppo Realme C25 aldım gayet güzel telefon 2700 idi en son alığımda.
Artık bakacağım, hangisi daha iyiyse onu alacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birazdan izleyeceğim videosunu mantıklı aslında bilmiyorum inşallah param çöp olmaz.
Sana şu telefonu al diye bir öneride bulunmayacağım ama Samsung Galaxy M21 almamanı öneriyorum çok ciddiyim. Pişmanım aldığım için.
Ne konuda pismansiniz? Kasıyor mu?
Hocam indirim varmış bir bakın isterseniz tam 3000 TL ama :D
Ya kapağı plastik çok garip geliyor bana. Önceki telefonum camdi Mi 9 Se kullanıyordum anneme verdim büyük ihtimalle onun yeni telefon almasını isteyeceğim çünkü suanki telefonların hiç biri güzel değil. :D Kullandığım ise beni üniversiteye kadar idare etsin yeter. Vazgeçtim ben bu paraya telefon alırsam uzun süre de gideceğini düşünmüyorum.🤣

Geri
Yukarı