3000 TL'ye Wireless kulaklık önerisi

hocam arkadaşın attığı 2700 tl itopyadaki asus rog nasıl?
Hiçbir fikrim yok , ASUS ile kulaklık geçmişim olmadı, Razer, Corsair, Logitech, SS, kulaklık modelleri denedim/kullandım hepsi olmasada. Razer başlı başına kötü düşük bütçeleri güzel ,orta -yüksek bütçeleri cop, SS yüksek bütçe kulaklıkları güzel düşük orta bütçe çöp/ LOGİTECH düşük bütçe kulaklıkları çöp/ orta -yuksek segmentler başarılı , Corsair genel olarak güzel VOİD hariç, ama bunların hepsi stüdyo kulaklıkları varken alinicak markalar değil.

Hiçbir fikrim yok , ASUS ile kulaklık geçmişim olmadı, Razer, Corsair, Logitech, SS, kulaklık modelleri denedim/kullandım hepsi olmasada. Razer başlı başına kötü düşük bütçeleri güzel ,orta -yüksek bütçeleri, SS yüksek bütçe kulaklıkları güzel düşük orta bütçe çöp/ LOGİTECH düşük bütçe kulaklıkları çöp/ orta -yuksek segmentler başarılı , Corsair genel olarak güzel VOİD hariç, ama bunların hepsi stüdyo kulaklıkları varken alinicak markalar değil.
Şimdi hocam napayım 4 bin tl verip dediğiniz modellerden birini almak mı yoksa arkadaşın attığı blackshark mı

Şimdi hocam napayım 4 bin tl verip dediğiniz modellerden birini almak mı yoksa arkadaşın attığı blackshark mı
@pawEn bu arkadaş biliyor güzel atmış.
Blackshark V2 kablolu ama sesi fena değil, oyunlarda iş görür kullandım, benim dönemimde 3800-4100 TL arası dolaşıyordu işte ozaman fiyatına göre iğrençti ama şimdi 2000 kusur alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu izlemden herhangi bir G733 veya G535 alma.

G535 4200, G733 4400 TL ikiside orta denilebilecek bir kulaklık, doğrusu ben ses manyağı olduğum için beni tatmin etmeyen seni tatmin edebilir.
Hocam G733 daha üst modelse 200 tl için düşük model almak mantıksız ama wireless bu paralara rezil dediniz 4400 tl ye logitech mi daha mantıklı 2500 tl ye razer mı?

Hocam G733 daha üst modelse 200 tl için düşük model almak mantıksız ama wireless bu paralara rezil dediniz 4400 tl ye logitech mi daha mantıklı 2500 tl ye razer mı?
Attığım videoyu izlemissindir umarım, G733 sesi az lakin güzel denilebilecek bir kulaklık Miki kötü, şarjı iyi gidiyor 28 saatlere kadar, hafif, malzeme kalitesi plastik , eğer insan gibi davranirsan kırılmaz, ayrıca Logitech G HUB ne kadar buglu olsada Razer Synapse'ten daha iyi bir yazılım aşırı detaylı ve Türkçe buda çok buyuk bir artı, BS V2'nin tek artısı G733'e göre daha sesli bir kulaklık olması, burda seçimi ben yapamam eğer çok para harcamam diyorsanız BS V2 ama harcarim diyorsanız g733.

Attığım videoyu izlemissindir umarım, G733 sesi az lakin güzel denilebilecek bir kulaklık Miki kötü, şarjı iyi gidiyor 28 saatlere kadar, hafif, malzeme kalitesi plastik , eğer insan gibi davranirsan kırılmaz, ayrıca Logitech G HUB ne kadar buglu olsada Razer Synapse'ten daha iyi bir yazılım aşırı detaylı ve Türkçe buda çok buyuk bir artı, BS V2'nin tek artısı G733'e göre daha sesli bir kulaklık olması, burda seçimi ben yapamam eğer çok para harcamam diyorsanız BS V2 ama harcarim diyorsanız g733.
tamam hocam teşekkür ederim

Geri
Yukarı