30000-40000 TL'ye Hem iş hem oyun için dizüstü önerisi

Bütçe
30,000-40,000

Beküt

Femtopat
Daha fazla  
Üniversitede gideceğim bölümde güç bakımından güçlü bir bilgisayara ihtiyacım yok ama o dönemde oyun konusunda tatmin edecek sonrasında da iş laptopu olarak kullanabileceğim bir laptop almak istiyorum. (Ultra ayarlar gibi bir beklentim yok. Genelde CS:GO, R6, FIFA 23 ve hikaye tabanlı oyunlar oymuyorum.) ASUS ROG Zephyrus G15 modeli ilgimi çekti geçen hafta 34.999 TL'ye Teknosa Online'da bulmuştum alacaktım ama kaldırılmış. Alternatif olarak alabileceğim şık görünümlü ofis kullanımında sırıtmayacak bir laptop öneriniz var mı?

Son düzenleme:

kaliteli denebilecek kasası var fakat size bu fiyata 2k ekranlı 3060 ekran kartlı bir model önermem. sonrasında ofiste kullanacağınızı söylüyorsunuz, yan tarafta num tuşları yok, ben çok fazla kullanıyorum o kısmı o yüzden beğenmedim klavyesini. ofiste genel gördüğüm şey ya mac kullanılıyor yada herkeste gaming laptop var. patronda bile gaming var o yüzden şık kasalı herhangi bir gaming sırıtmaz. yukarıda önerilen modellerden victus'un touchpad'i daha büyük ama acer'lar bence daha mantıklı. eğer ki çizimle uğraşacak bir bölümdeyseniz victus'u tercih etmeyin panel kalitesi olarak acerlardan geride ama öyle bir derdiniz yoksa tercih edilebilir. intel takıntınız yoksa da
bunu önerebilirim
önerilen 4 cihazda işinizi görecektir. benim attığım acer'da işlemcide sıvı metal macun kullanılmış. seçenekler arasından en iyi soğutmaya sahip cihaz o 2 ay oldu çıkalı türkiyeye de yeni geldi 40kya çıkmak sizi yormayacaksa onu tavsiye ederim. daha üstüne çıkabilirim derseniz de
tavsiyem budur

Kaliteli denebilecek kasası var fakat size bu fiyata 2K ekranlı 3060 ekran kartlı bir model önermem. Sonrasında ofiste kullanacağınızı söylüyorsunuz, yan tarafta num tuşları yok, ben çok fazla kullanıyorum o kısmı o yüzden beğenmedim klavyesini. Ofiste genel gördüğüm şey ya Mac kullanılıyor ya da herkeste gaming laptop var. Patronda bile Gaming var o yüzden şık kasalı herhangi bir Gaming sırıtmaz. Yukarıda önerilen modellerden Victus'un Touchpad'i daha büyük ama Acer'lar bence daha mantıklı. Eğer ki çizimle uğraşacak bir bölümdeyseniz Victus'u tercih etmeyin panel kalitesi olarak Acer'lardan geride ama öyle bir derdiniz yoksa tercih edilebilir. Intel takıntınız yoksa da.
Bunu önerebilirim.

Dediğim gibi öyle saf güce ihtiyacım yok. Genetik okuyacağım bu yüzden sunum, not alma, hipotez yazma gibi durumlarda kullanacağım bir laptop olacak bu yüzden daha uzun ömürlü olması benim için daha önemli.

Kaliteli denebilecek kasası var fakat size bu fiyata 2K ekranlı 3060 ekran kartlı bir model önermem. Sonrasında ofiste kullanacağınızı söylüyorsunuz, yan tarafta num tuşları yok, ben çok fazla kullanıyorum o kısmı o yüzden beğenmedim klavyesini. Ofiste genel gördüğüm şey ya Mac kullanılıyor ya da herkeste gaming laptop var. Patronda bile Gaming var o yüzden şık kasalı herhangi bir Gaming sırıtmaz. Yukarıda önerilen modellerden Victus'un Touchpad'i daha büyük ama Acer'lar bence daha mantıklı. Eğer ki çizimle uğraşacak bir bölümdeyseniz Victus'u tercih etmeyin panel kalitesi olarak Acer'lardan geride ama öyle bir derdiniz yoksa tercih edilebilir. Intel takıntınız yoksa da.
Bunu önerebilirim.
Önerilen 4 cihazda işinizi görecektir. Benim attığım Acer'da işlemcide sıvı metal macun kullanılmış. Seçenekler arasından en iyi soğutmaya sahip cihaz o 2 ay oldu çıkalı Türkiye'ye de yeni geldi 40kya çıkmak sizi yormayacaksa onu tavsiye ederim. Daha üstüne çıkabilirim derseniz de.
Tavsiyem budur.

Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için attıklarınızı değerlendireceğim.

Geri
Yukarı