30000₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

Hayali değildir! Param hazır.

Bir daha hayat boyu bilgisayar almak istemiyorum bu SLI yaparsam 30 yıl gider mi? Çok ciddiyim.
Öyle bir dünya yok. Teknoloji hızlı gelişirken o kadar uzun süre kullanım için PC toplanmaz. 30 sene sonra bu PC ler mi kalır sanki, uzay filmlerinde gördüğümüz cinsten bir şeyler olur.

Hayali değilse ben bir şey bilmiyorum . kusura bakmayın kimseyi aşağılamak gibi bir niyetim yok sisteminiz XP gözüküyor bana 30000 TL sistem toplayın diyorsunuz yanlış anlamayın sizi aşağılamak gibi bir niyetim yok .
Öyle bir dünya yok. Teknoloji hızlı gelişirken o kadar uzun süre kullanım için PC toplanmaz. 30 sene sonra bu PC ler mi kalır sanki, uzay filmlerinde gördüğümüz cinsten bir şeyler olur.
arkadaş ciddi değil :)

Ekran Resmi 2018-12-01 17.16.21.png

Ciddiye almadığınız ve yardımcı olmadığınız için teşekkürler ama wtcn sağolsun monitör dahil çok güzel bir sistem alıyorum. Yinede fantazi sistem zannetsede birşeyler atan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı