30000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
30k altı
İkinci el düşünürseniz Monster Tulpar T7 V22.1 modeli var elimde 2k 165 hz monitör RTX 3060 İntel Core İ7 10870H işlemci 115+15 130w 8+8 ddr4 3200 mhz ram (2933 mhz de çalışıyorlar -anakart desteği bu kadar-) opsiyonel olarak Samsung 970 Evo Plus 1 tb var. Model yükseltmek için satmayı düşünüyorum. Garantisi devam etmekte. Düşünürseniz çantası da dahil. 28-30 k arası bir fiyat düşünüyorum. Uygun görürseniz detayları konuşabiliriz. İyi forumlar.

30k altında laptop arıyorum.

Aradığım özellikler:
İşlemci Intel olacak ama 10.nesil olmasın. 9 veya 11 olur ama 10 olmaz.

Min RTX3060.

144Hz ekran veya üstü.

Tam bilmiyorum ama clever diye bir model varmış ısınma yapan. Gerçekten bilmiyorum nasıl ama o olmazsa iyi olur.

İyi Sosyaller.
2 hafta önce 26,699₺ ye satın aldım tabi yılbaşından sonra zam gelmiş ürün öncelikle çok şık duruyor öyle monster casper gibi kütüphanede kafede masaya koyduğunda sırıtmıyor 4800mhz ram ler var hızı efsane oyunlarda da alinware uygulamasını yükledikten sonra fn+f9 tuşlarına bastığında G modu açılıyor işlemci 4.70 mhz lere çıkıyor g modunda. Ekran 120hz ama 144 ile arasında gözle görülecek bir fark yok dell markası zaten kaliteli ben sana öneririm

İkinci el düşünürseniz Monster Tulpar T7 V22.1 modeli var elimde 2k 165 hz monitör RTX 3060 İntel Core İ7 10870H işlemci 115+15 130w 8+8 ddr4 3200 mhz ram (2933 mhz de çalışıyorlar -anakart desteği bu kadar-) opsiyonel olarak Samsung 970 Evo Plus 1 tb var. Model yükseltmek için satmayı düşünüyorum. Garantisi devam etmekte. Düşünürseniz çantası da dahil. 28-30 k arası bir fiyat düşünüyorum. Uygun görürseniz detayları konuşabiliriz. İyi forumlar.
Bu nasıl bir fiyat ya, daha ucuza sıfır 12. nesil monster var.

Benim önereceklerim şu modeller olur. Bütçeniz 12. nesil işlemciler için yeterli, eski nesillere bakmayın o yüzden.

Victusların ekran kalitesi düşüktür, renkler biraz soluk, siyahlar grimsi olur, bu sizin için önemli ise diğer modellerden birini seçmenizi öneririm. Güç ve performans açısından bu modellerin hiçbiri üzmez. Ben Asus rog strix kullanıyorum.

O paraya masaüstü toplanır (!)

O paraya masaüstü toplanır. (!)

5 bin tlye de masaüstü toplanır, 45 bin tlye de. Nasıl bir argüman şimdi bu?

Bu nasıl bir fiyat ya, daha ucuza sıfır 12. nesil monster var.

Benim önereceklerim şu modeller olur. Bütçeniz 12. nesil işlemciler için yeterli, eski nesillere bakmayın o yüzden.

Victusların ekran kalitesi düşüktür, renkler biraz soluk, siyahlar grimsi olur, bu sizin için önemli ise diğer modellerden birini seçmenizi öneririm. Güç ve performans açısından bu modellerin hiçbiri üzmez. Ben Asus rog strix kullanıyorum.

5 bin tlye de masaüstü toplanır, 45 bin tlye de. Nasıl bir argüman şimdi bu?
Monster alınmaz bu fiyata değil başka hiçbir fiyata. Victusların ekran kalitesi gayet yüksek monster öven adamın dediğine bak sadece renk ayarı az daha düşük. Onun dışında eyecare sertifikası var göz yormuyor ve victus 2022 paneli 7ms arkadaşın övdüğü monsterin panelleri 25 30 ms böyle fan şahısları ciddiye almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı