30000 TL hazır sistem önerisi

Selam arkadaşlar, Max 30 bin TL 4000 serisi ekran kartlı hazır masaüstü sistem önerilerinizi bekliyorum.

30Kdan birazcık bile oynamıyor mu?
Bunu görseldeki gibi özelleştirirsin. Yaz aylarında bir kule tipi soğutucu alman işlemci için iyi olur. Şimdiden çözeyim dersen
Bunu alabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1712330525650.png
    1712330525650.png
    66,5 KB · Görüntüleme: 49
Bu model olabilir, bütçe varsa SSD 1 TB yapılırsa çok tatlı olur.

Bu model olabilir, bütçe varsa SSD 1 TB yapılırsa çok tatlı olur.

Bu sistemin alınır bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Fiyatı fazla. 30k TL'ye yukarıdaki gibi özelleştirilip Hero 7A ya da Vulcan 7500F alınabilir.

Bu sınırlı sayıda bence kaçırmadan al Mert Bayantemur 7500 TL daha ucuza bu sistemi topladı https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ual-oc-12gb-rx7700xt-oyun-bilgisayari-p-50843

Alınmaz. PSU canlı bomba. En ucuz kasa değişikliği de 2.9k TL. :D Ayrıca bu bütçede AM5 tercih edilmeli.

Bu sistemin alınır bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Fiyatı fazla. 30k TL'ye yukarıdaki gibi özelleştirilip Hero 7A ya da Vulcan 7500F alınabilir.

Alınmaz. PSU canlı bomba. En ucuz kasa değişikliği de 2.9k TL. :D ayrıca bu bütçede AM5 tercih edilmeli.

O zaman sen topla ve kasanı kendin al ama yine bir önerim var kasa almak yerine space PC kullan yani kasasız

Alınmaz. PSU canlı bomba. En ucuz kasa değişikliği de 2.9k TL. :D Ayrıca bu bütçede AM5 tercih edilmeli.
Aynen öyle. Yeter artık H610M görmek istemiyorum 😆 (dandik çin malı kasa da).

O zaman sen topla ve kasanı kendin al ama yine bir önerim var kasa almak yerine space PC kullan yani kasasız

Birader o iş öyle olmuyor. Attığın sistemi alıp kasa ve PSU'yu satması gerek. Yeniden alması gerek sonradan bu iki bileşeni. Gereksiz bir olay. Uzay montajı kullanılmasını bizde biliyoruz. Toplama mı alıyorsun? Uzay montaja gerek yok.

32 33 k ya kadar çıkabilirim

30Kdan birazcık bile oynamıyor mu?
Bunu görseldeki gibi özelleştirirsin. Yaz aylarında bir kule tipi soğutucu alman işlemci için iyi olur. Şimdiden çözeyim dersen
Bunu alabilirsin.

32 33 k ya kadar çıkabilirim

Görseldeki gibi özelleştir sistemi.

Dosya Ekleri

• 1712337147306.png
    1712337147306.png
    83,1 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı