30000 TL Oyuncu Odası Önerisi

4 Yıl önce biz 3500TL 4K TV almıştık. O kadar pahalandı mı ya?

Hepsini bir anda sormanız kötü olmuş. Onun yerine teker teker bütçe belirleseniz parçalara veya parçaları teker teker seçip eleseniz. Liste bayağı uzun.
Dostum o konularda biraz kötüyüm. Düzensizim yani :D Biraz da üşengeçlik olunca araştırmaya el vermiyor parmaklarım. Ben de biraz oradan biraz şuradan tavsiye alıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2019-10-21_215040_www.itopya.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2019-10-21_215040_www.itopya.com.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 97
  • h.png
    h.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 102
Sistem önerisi olarak:
Render falan yapacağınız için ekteki fotoğraf iyi.
Monitör olarak.
Diğer monitörde artık nasip olursa bağışları falan okursunuz ya da chetteki olayları olacağı için 75Hz idealdir diye düşünüyorum.
Klavye olarak: Corsair K70.
Ya da ben susuyorum @Ege Hazar toplaması fevkalade.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191021-215625.jpg
    Screenshot_20191021-215625.jpg
    232,3 KB · Görüntüleme: 93
Sistem önerisi olarak:
Render falan yapacağınız için ekteki fotoğraf iyi.
Monitör olarak.
Diğer monitörde artık nasip olursa bağışları falan okursunuz ya da chetteki olayları olacağı için 75Hz idealdir diye düşünüyorum.
Klavye olarak: Corsair K70.
Ya da ben susuyorum @Ege Hazar toplaması fevkalade.
Bunu alman daha mantıklı render yapacağınız için üst nesil işlemci kullanmanız daha iyi olur. Diğer bileşenler de gayet yeterli zaten 2080 Super seni süper süper götürür bayağı bir süre.

Bu kadar büyük bir harcamaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Babanızın emekli ikramiyesini buna yatırmak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Maksimum 10 12 bin TL ile çok iyi sistemler kurulabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı