30000 TL robot süpürge tavsiyesi

Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro M1 Pro 14"
Monster Tulpar T5 V19.1
Meslek
Developer
Değerli arkadaşlar merhaba. Robot süpürge almak istiyorum. Birçok model var ve kararsız kaldım. Başlıca aradığım özellikler:

• Temiz su, kirli su ve toz haznesi olması.
  • Odaları ayrı bir şekilde seçip çalıştırma.
  • Telefondan kontrol edilebilme.
  • Mümkünse tek seferde en az 100 - 150 m² süpürebilme ve silme.

Genel olarak aradığım özellikler bu şekilde. Evim 200m². Bu nedenle şarj süresi önemli. Evde değilken de başlatabilmeliyim. Bazı modellerde gece modu özelliği gördüm. Eğer gece çalışması için bu özellik şart ise olması güzel olur.

Kirli su haznesi olmaz ki robotlarda. Robot temiz suyu paspasa enjekte eder düzenli olarak oradan azaltır suyunu. Kirli paspas olur sadece.

Eğer bütçeniz artarsa bunu alın derim. Sadece istasyona su koymanız yeterli kalan tüm işleri siz 2.5 ay dokunmadan kendi kendine yapabiliyor.

Pahalı bir şey almak istemezseniz eğer biz evimizde (dubleks 4+1 iki ayrı haritayla kullanıyoruz) bundan kullanıyoruz, memnunuz. İstasyonuyla beraber alabilirsiniz.

Kirli su haznesi olmaz ki robotlarda. Robot temiz suyu paspasa enjekte eder düzenli olarak oradan azaltır suyunu. Kirli paspas olur sadece.

Eğer bütçeniz artarsa bunu alın derim. Sadece istasyona su koymanız yeterli kalan tüm işleri siz 2.5 ay dokunmadan kendi kendine yapabiliyor.

Pahalı bir şey almak istemezseniz eğer biz evimizde (dubleks 4+1 iki ayrı haritayla kullanıyoruz) bundan kullanıyoruz, memnunuz. İstasyonuyla beraber alabilirsiniz.

Kirli su olayını bir ürünün yorumunda görmüştüm. Paspası yıkıyor, kirli suyu ayrı bir hazneye aktarıyor. Yanılıyor olabilirim affola.

Kirli su olayını bir ürünün yorumunda görmüştüm. Paspası yıkıyor, kirli suyu ayrı bir hazneye aktarıyor. Yanılıyor olabilirim affola.
O zaman ilk attığım linktekinden bashediyorsunuz. Su haznesini dolduruyorsunuz onun haricinde tamamen otomatik bir robot ama 40K fiyatı var. Daha uygun istiyorum derseniz bütçenizden de uygun benim kullandığım ikinci linkteki ürün var. Onu alıp 2500 TL'ye de toz istasyonunu alırsanız çok daha uyguna harika bir süpürgeniz olmuş olur. Sadece paspasını temizleyip suyunu doldurma derdiniz olur.

O zaman ilk attığım linktekinden bashediyorsunuz. Su haznesini dolduruyorsunuz onun haricinde tamamen otomatik bir robot ama 40k fiyatı var. Daha uygun istiyorum derseniz bütçenizden de uygun benim kullandığım ikinci linkteki ürün var. Onu alıp 2500 TL'ye de toz istasyonunu alırsanız çok daha uyguna harika bir süpürgeniz olmuş olur. Sadece paspasını temizleyip suyunu doldurma derdiniz olur.

N11 üzerinden oldukça uygun fiyata buldum. Satıcı da n11. Güven olur mu ne diyorsunuz?

Roborock S7 Pro Ultra

N11 üzerinden oldukça uygun fiyata buldum. Satıcı da n11. Güven olur mu ne diyorsunuz?

Roborock S7 Pro Ultra
Vallaha ben de aynısını 27K'ya buldum, işkillenmedim değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı