Robot süpürge önerisi

TorukMactoo

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD 5800x3D / Msi X570 ACE MEG / Evga GTX 3080 + EK Water Blok / Asus ROG Swift PG348Q 34″ 3440×1440 IPS G-Sync Curved 100Hz / Corsair Graphite 780T White / Custom Liquid Cooling / Gskill 16x2GB 32GB 3600 Mhz CL16 DDR4 / Corsair AX860i / ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White / Steel Series Rival 700 16.000 CPİ Gaming Mouse / Samsung 960 EVO 500 GB NVMe - M.2 SSD / WD MY Cloud Mirror 8 TB NAS / Seagate 4 Tb İronWolf 64 Mb NAS HDD / Seagate 3 Tb
Merhaba. Eşime bu anneler gününde bir robot süpürge almak istiyorum. Ama araştırma fırsatım olmadı ve malum zaman kısıtlı. Acilen bir öneri istiyorum.

Evimin durumu: 2+1'den az büyük tek zemin girişli yarı parke yarı fayans-karo
Evimde bir adet evcil hayvanım var. Kedim. Simsiyah bir 2.5 yaşında yaramaz oyuncu bir kedi.
Evimde 1 kızım var 1.5 yaşında ve oyuncaklarını dağıtıp duruyor. Hatta kitaplarımı da alıp yere atmayı seviyor.
Evimdeki halılar aşırı tüylü modellerden değil ama halı parkeye göre daha fazla. Görece ince halılarım var.
Eşim öğretmen neredeyse yarım gün evde değil. Ben de öyle. Soruma gelecek olursak saç kıl ve taneleri her gün düzenli süpürsün yeter diyorum. Özellikle kullananlar bana bir öneride bulunabilir mi? Almayı düşündüğüm yerde genelde tefal rowenta gibi değişik markalar var. Bir de robolox sanırım. İnternetten gördüğüm kadarıyla silme yapmasına gerek yok.
Aradığım özellikler:

1-Eve gelmeden temizleme komutu verebilmeliyim.
2-Haritalama özelliğini kendi kendine güncellemeli ki dağınık oyuncakları görüp akıllı devam edebilmeli.
3-Kedim bir süreye alışır herhalde ama onunla oyun oynarken bile temizliğine devam edebilmeli.
Biliyorum çok şey oldu isteklerim ama şu günümüz şartlarında bunları yapan bir robot süpürge vardır sanırım. Bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Forumun adetlerini henüz bilemiyorum yanlışım varsa düzeltebilirim.

Ne kadar da güzel bir forummuş burası böyle yahu. Bir soru sorduk ne cevaplayan var ne eden. Neyse ben aldım denedim hanım da beğendi zaten. Gerek kalmadı. 360 S9 modelini aldım. Bari sorusu olan varsa bana sorsun da ben cevaplayayım. Donanımhaberden buralara geldik. Belki buralar hareketlidir diye. Meğer burası da gerçekten çoluk çocuk doluymuş yahu. Yine de biraz daha takılmaya değer. Dur bakalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı