30000 TL Sistem Önerisi

Ekran kartını aldım ben de şu anlık bütçe buna yetiyor. Kalanı da 2 ay içinde halledicem umarım :D
Umarım istediğin gibi bir sistem toplarsın hocam. Bi yandan hangi parçayı alsam diyorum, diğer yandan ayda 3000₺ ödeme yapabilir miyim diye düşünüyorum.
Dün gece 04.00te uyuyabildim anca. En sonunda koy bi tarafına rahvan gitsin dedim. 😂😂

Umarım istediğin gibi bir sistem toplarsın hocam. Bir yandan hangi parçayı alsam diyorum, diğer yandan ayda 3000₺ ödeme yapabilir miyim diye düşünüyorum.
Dün gece 04.00'te uyuyabildim anca. En sonunda koy bir tarafına rahvan gitsin dedim. 😂😂

Söylenecek çok şey var aslında da. Mesela ilk arabam 14 bin TL idi... Neyse rahvan gitsin diyelim biz en iyisi sıkıntı çıkmasın. 😂

CPU soğutucu, sığmıyor kasanın üstüne. Anakartla çakışıyorlar.

Soğutucunun yüksekliği 6.5 cm, Anakartla kasanın üstünün arası 6 cm.

Anakartın şu parçası ve ramlerin klipsleri.

Dosya Ekleri

• IMG-20220701-WA0062.jpg
    IMG-20220701-WA0062.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Benim de max 35.000-38.000 tl bütçem var pc toplamayı düsünüyorum oyun için fakat pek bir fikrim yok araştırdığım kadarıyla i7 11.nesil ve 3070ti almayı düsünüyorum fakat daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır extra parçalar ve monitör olarak da öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim ortalama 7 8 sene kullanmayı düşünüyorum cok parça değiştirmeden simdiden teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı