30000 TL sistem önerisi

mathfuslarsen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Sistem olarak net Intel tercihim sebebi Knight Online oynuyorum.
i5 13600 KF.
i7 13700 KF.
i5 14600 KF.
Tarzında bir işlemcili şekilde arıyorum. Ekran kartı çok önemli değil oyun özellikle işlemci üzerinde baskı yapıyor.
Halihazırda sistem olabilir. Ayrıyeten elimde HDD disk ve SSD güncel sisteme aktarabileceğim eşyalarımda mevcut.

Knight Online oynamak için i7 13700KF mi gerekiyor? 🤨
hayır gerekmiyor aslında. Şöyle net açıklamış olayım oyunun sadece günün 1 saati vs çok fazla kullanıcı ile aynı haritada savaşıyorsun. Ve sayı ne kadar artarsa map de o kadar fazla effect ve fps problemi oluyor. Belkide hiç fps kaybı olmaz bilmiyorum. 2016 da sistem toplamıştım. 3 yılda bir sistem toplayan biri değilim. Alayım 5 10 sene kullanırım parçalar patlayasıya kadar kafasındayım. Çünkü sadece knight online ve csgo oynuyorum.

30k yapıyor. 5K bütçe arttırıp 2. EL 6700XT alın idareten. Bu parçalara zaten 6-7 sene sonra gelecek 6000 serisi ekran kartı nesili bile takılır o güçte işlemci parçaları.

30k yapıyor. 5K bütçe arttırıp 2. EL 6700XT alın idareten. Bu parçalara zaten 6-7 sene sonra gelecek 6000 serisi ekran kartı nesili bile takılır o güçte işlemci parçaları.
Güzel sistem değerlendirebilirim başka tavsiye ?

Geri
Yukarı