30000 TL sistem toplama

Bütçe
30000
Bu sistem benim hoşuma gitti hocam. Özelleştirme yaptırıp 4070Tİ taktırabilirsiniz. Mail üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Vallahi bu sistemi görene kadar kafamda başka bir şey vardı ama eğer @Merdo34 ve @ikseroo da okeylerse direk şimdi alacağım bu sistemi. İki gündür çok sıkıldım vallahi bir şeyler okumaktan ve karar vermeye çalışmaktan :D

Site güvenilirdir diye düşünüyorum attığınza göre hiç denk gelmemiştim.

Bu site yeni faaliyet gösteriyor ancak Instagram sayfasında ASUS sponsoru olduğu paylaşıldı güvenilir yani.

Ürünler teşhir diyor hocam. Bilmiyorum çok büyük problem olmaz belki ama yine de 0 alma taraftarıyım çok teşekkür ederim yine de :)
Hocam ekran kartı dışında hiçbir ürün teşhir değil. Özelleştirme yaptırıp sıfır bir 4070Tİ taktırabilirsiniz. Tabii kasaya sığıp sığmayacağından emin değilim. Fakat kendi düşüncem sığacağını düşünüyorum.

Valla bu sistemi görene kadar kafamda başka birşey vardı ama eğer @Merdo34 ve @ikseroo da okeylerse direk şimdi alacağım bu sistemi. İki gündür çok sıkıldım vallahi birşeyler okumaktan ve karar vermeye çalışmaktan :D

Site güvenilirdir diye düşünüyorum attığınza göre hiç denk gelmemiştim.
3080 sistemi dün görmüştüm, Hoşuma gitti. Siteye az biraz baktım, Güvenilir deniliyor. 2K monitör varmış. Ekstra bütçe kalırsa kasaya 240mm soğutucu takılabilir görüntü için. Ben takmazdım pek gerek yok. 214 XT işinizi görür. Konuyu pek okuyamadım, Biraz tartışma dönmüş. Sonuç olarak 3080 sistem alınır.

3080 sistemi dün görmüştüm, Hoşuma gitti. Siteye az biraz baktım, Güvenilir deniliyor. 2K monitör varmış. Ekstra bütçe kalırsa kasaya 240mm soğutucu takılabilir görüntü için. Ben takmazdım pek gerek yok. 214 XT işinizi görür. Konuyu pek okuyamadım, Biraz tartışma dönmüş. Sonuç olarak 3080 sistem alınır.
Teşekkür ederim. Yarın ilk iş kadıköy mağazalarına uğrayıp sistemi orada montajlatıp almayı düşünüyorum.

Valla elden teslimi bekleyemedim stok biter miter diye gidip verdim siparişi :D
@Bnalsveee eisaemyck ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. Gerçekten sancılı bir süreçti benim için ve ilk defa foruma üye olup sizlerin direktifleriyle sistem satın aldım.
Elinize emeğine sağlık teşekkür ederim

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Yarın ilk iş kadıköy mağazalarına uğrayıp sistemi orada montajlatıp almayı düşünüyorum.

Vallahi elden teslimi bekleyemedim stok biter miter diye gidip verdim siparişi :D
@Bnalsveee eisaemyck ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. Gerçekten sancılı bir süreçti benim için ve ilk defa foruma üye olup sizlerin direktifleriyle sistem satın aldım.
Elinize emeğine sağlık teşekkür ederim.

Rica ederiz isterseniz sistemi alacağınız firmayı arayın soğutucuyu ben getirsem olur mu diye bir sorun SE 214 XT alın boşuna 300TL fazlaya birazcık daha kötü soğutucu almaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı