30000 TL'ye After Effects, Premiere ve Illustrator programları kullanılacak şirket bilgisayarı öneri

Bütçe
35000

YakuzaBoss

Hectopat
Merhaba arkadaşlar şirkette bilgisayar alacağız genel olarak After Effects, Premiere ve Illustrator kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim bütün fiyat görüşlerine açığım. Tabii ki de +30.000 üstü olacaktır fiyat.

Merhaba arkadaşlar şirkette bilgisayar alacağız genel olarak After Effects, Premiere ve Illustrator kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim bütün fiyat görüşlerine açığım. Tabii ki de +30.000 üstü olacaktır fiyat.
fiyata monitor dahil mi?

Temiz 1-2 yıllık ikinci el mac studio'yu tavsiye ederim. Ama pc olacak diyorsanız liste yapmam lazım

fiyata monitor dahil mi?

Temiz 1-2 yıllık ikinci el mac studio'yu tavsiye ederim. Ama pc olacak diyorsanız liste yapmam lazım
Monitörüm var fakat mac kullanmayı cok zor görüyorüm özgürce istedigimi yapamıyorum o yüzden masaüstü toplama önerebilirsen eğer vaktin varsa liste yapabilirsen cok sevinirim teşekkürler <3

Son düzenleme:
Net bütçe 30000 tl mi

Yoksa 32bin tl olur mu

Eğer ki aşabilirseniz

Aşamazsanız

Net bütçe 30000 tl mi

Yoksa 32bin tl olur mu

Eğer ki aşabilirseniz

Aşamazsanız
Merhaba tabi 32 bin tl ye de cıkabilirim önerdiğiniz sistem için cok teşekkür ederim belki ramleri 64 gb'a yükseltebilirim bi araştırıym ben

Geri
Yukarı