30000 TL'ye laptop vs masaüstü

Lorsa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 30 bin TL bandında bir PC istiyorum. Genellikle oyun oynayacağım. Fakat masaüstü mü dizüstü mü kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 30 bin TL bandında bir PC istiyorum. Genellikle oyun oynayacağım. Fakat masaüstü mü dizüstü mü kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
O bütçeyle alacağın laptop yerine 2 katı gücünde masaüstü alırsın.

Toplama tercih edin diğer adıyla masaüstü.

Kullanım alanına göre değişir benim bilgisayar taşımama pek gerek yok diyorsan masaüstü hem oyunlarda da daha iyi performans verir ama eğer benim bilgisayar bana gerekiyor yanıma alırım bazen diyorsan laptop.

Eğer yanında çok taşımayacaksan masaüstü. Ama yok ben çok seyahat ederim vs. diyorsan laptop.

Eğer oyun oynayacaksanız masaüstü daha mantıklı bir karar fakat ben uyurken dizi falan izlerim sadece oyun oynamaktansa gerektiğinde farklı yerlerde oturup başka şeyler yapmak istiyorum derseniz dizüstü.

Geri
Yukarı