3000TL 1 ms, IPS Panel, Minimum 144 Hz monitör önerisi

Shorty

Decapat
Merhabalar

1 ms, IPS panele sahip minimum 144 Hz, GSync destekli 2500 - 3000 TL ye kadar 2K Monitör aramaktayım, 2K olması şart olmamakla beraber daha önce kullanıcı deneyimi olumlu olan monitörleri tercih etmek istiyorum fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim :)

Selamlar, öneriler için teşekkürler vx2758-2kp-mhd modeli fiyat aralığından dolayı mı yoksa belirttiğim özellikleri sağlayan en iyi ürün olduğundan dolayı mı bu kadar sık önerildi bunu merak ettim? :)

Selamlar, öneriler için teşekkürler vx2758-2kp-mhd modeli fiyat aralığından dolayı mı yoksa belirttiğim özellikleri sağlayan en iyi ürün olduğundan dolayı mı bu kadar sık önerildi bunu merak ettim? :)
Bahsettiğiniz fiyat aralığında bahsettiğiniz özelliklere sahip tek monitör. Şuan da karşımda duruyor. Eğer bu kalitede bir panel almak istiyorsanız alternatifleriniz 4000TL den başlıyor.

Bahsettiğiniz fiyat aralığında bahsettiğiniz özelliklere sahip tek monitör. Şuan da karşımda duruyor. Eğer bu kalitede bir panel almak istiyorsanız alternatifleriniz 4000TL den başlıyor.

Evet aralarında fiyat olarak göz kırpmakta ASUS TUF VG27AQ modelinin üzerinde çok durmuştum aynı özellikleri bu da sağlıyor ve VX2758-2KP-MHD ürününü alınabilir kılıyor teşekkür ederim güzel yorumunuz için benim için yol gösterici oldu :)

Yalnız ek bir bilgilendirme yapayım. ViewSonic bu monitörü için arka aydınlatma ömrü minimum 30.000 saat diyor. Birkaç monitörde daha bu değeri görmüştüm ve onlar minimum 50.000 saat diyorlardı.

Yalnız ek bir bilgilendirme yapayım. ViewSonic bu monitörü için arka aydınlatma ömrü minimum 30.000 saat diyor. Birkaç monitörde daha bu değeri görmüştüm ve onlar minimum 50.000 saat diyorlardı.

Bu süre 3,5 yıla tekabül ediyor neredeyse ortalama bir kullanımda 5 yıla kadar kullanılabilir olacağını düşünüyorum garanti süreside 2 yıl güzel bir ayrıntı bunu biraz araştırmam gerekicek :)

Ürünün kendi sitesindeki teknik özellikler bölümünde şöyle bir ibare var 30000 Saat (Min) Min kısmı ile sanırım minimum demek istenmiş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı