3000TL 27" 4K yüksek Hz monitör tavsiyesi

Evet bazı oyunlarda mesela csgo da 4k 250 fps görüyor, benim de anlatmak istediğim bu, hem oyununa göre değişiyor hemde ayarları biraz kısınca 144hz kaldırır diyorum ama bazıları direk geç bunu diye kesip atıyor. Ben zaten online oyunlarda ultra grafiğe alıp oynamam, malum ülkemizde internet hızı jet hızında değil, böyle olunca gelen giden paket sayısı artıp internette de gecikme yapıp oyunu etkiliyor, kasma donma oluyor, ayarları genelde orta seviyede tutarım, ozaman 2060 super 4k 144 hz yi kullanabiliyorum herhalde.
Hocam zaten 144Hz alacaksan CS:GO'da oynayacaksın hikaye oyunlarında bir fark alamazsın. PUBG'de 144 FPS alacağını sanmıyorum düşük ayarlarda anca karar senin.

Dediğiniz gibi, yüksek hertz değerlerinde kullanmak için ekran kartı yetmeyecek gibi gözüküyor, Pubg Lite da fps yi serbest bırakınca 300 fps üzeri fps alıyorum ama 10 dk sonra kart bir ısınıyor, 83 dereceye çıkıyor ve fan jet motoru gibi ses yapıyor, 60 fps sabitleyince 50 derece civarı ve tık ses yok., ve benim denediğim oyun lite versiyon...

Yazarken aklıma geldi de, birde 144fps ye sabitleyip deneyeyim bakalım sonuç ne olacak, anladığım kadarı ile 144 hz lik monitörde oyun içi 144 fps kullanılacak değil mi?
144fps yi test ettim, ekran kartı 70 derece civarı az ses yaptı...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı