3000TL GTX 1060 Sistem Toplama

nbistaken

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anakart : ASUS PRIME B250M-K
İşlemci : Intel Core i5 7500
Bellek : CORSAIR 8GB Vengeance
GPU : MSI GeForce GTX1060 GAMING X
HDD : WD 3.5" 1TB
Kasa : CORSAIR CARBIDE SERİSİ WAMP/SPEC-01 80PLUS 550W
PSU : (Dahil) Corsair 80Plus 550W

Arkadaşlar yakın zamanda bir sistem toplayacağım. Aklımdaki sistem bu, varsa sizin de görüşlerinizi almak isterim. İlerleyen zamanlarda SSD ve RAM eklemeyi düşünüyorum. AMD ekran kartı almayı düşünmüyorum, lütfen tavsiye etmeyin, tartışmaya girmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada kimse size bir şeyi almak konusunda zorlamaz, yaparsa da kendi için değil, sizin verdiğiniz paranın hakkını alabilmeniz için yapar. Konu açarken insanları yardım etmekten soğutacak mesajlar atmayın. Madem bütçeniz 1060 3GB seviyesinde, size 1060 6GB öneriyorum. Sistemde uyumsuzluk gibi bir şey yok. Ben olsam RX 480 alırdım, DX12 açısından 1060 6GB'tan önde. Fakat size önermiyorum. Zira istememişsiniz.

AMD ekran kartı almayı düşünmüyorum, lütfen tavsiye etmeyin, tartışmaya girmeyin.

Baştan kaybettiniz o zaman hocam :/

Çok daha iyisi varken aynı fiyata, kötüsünü seçiyorsunuz. Mantığa aykırı ama ne yapalım.

Önyargılarınız kırılırsa bunu alınız:
Screenshot_2017-04-29-16-33-20-1.png

RX 580-480 ile GTX 1060'ın yeni çekilen
karşılaştırmalarına bakarsan anlarsın.
  • DX 12'de 10+ FPS fark atıyor.
  • 2GB fazladan VRAM'a sahip.
  • FreeSync Teknolojisi, G-Sync'dan çok daha ucuz.
Ve daha saymadığım bir sürü sebep.

Eskiden DX 11'de GTX 1060 daha iyidi ama son güncellemeler ile eşitler artık.

Kısaca GTX 1060 almak için mantıklı bir sebep yok şu an.

Nvidia Fanboyu isen o ayrı. O zaman alınabilir.

Nvidia fan boyu değilim logo hoşuma gittiği için tercih ettim. AMD'yi hiç bir zaman dandik marka olarak görmedim ama forumdaki önerilerin nedense hepsinde AMD var onu anlamış değilim acaba bir algı operasyonu mu var. :D:D

Logoyu kutu üstü ve Nvidia denetim masası dışında hiçbir yerde görmeyeceksin. Yapma bunu. Tavsiyelerin AMD olmasındaki sebep orta segmentte fiyat performans olarak iyi olması.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı