3000TL kablosuz kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Hocam memnun musunuz? Bende Sony 1000XM3 ile bu kulaklık arasında kaldım. Extra bass olması biraz kafamı kurcalıyor. Evet bass severim ama sadece müzik için kullanmayacağım. Dizi/film belki oyun için bile kullanabilirim. Nispeten daha dengeli ve temiz ses arıyorum. Derdim şu. Extra bass olması sebebi ile seste bozulmalar oluyor mu? Kullandiysaniz Sony 1000XM3 ile kıyaslandığında hangisini tercih etmek gerekir?

Ben çok memnunum dizi, film ve oyun oynarken kullanıyorum neredeyse bütün gün kulağımda hiç ağrı yapmıyor. XM3'ün malzeme kalitesi daha iyi galiba inceleme şansım olmadı, XM4'ü inceledim aralarında bariz malzeme kalitesi farkı var para biriktirebilirsem XM4 alacağım bundan memnunum ama hiç sıkıntı çıkartmadı, malzeme kalitesi dediğime bakmayın kötü falan değil sadece xm serisi daha Premium hissiyat veriyor. Bass ayarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz sesler temiz. Aralarında fiyat farkı çok değilse XM3 alınabilir almadan önce kronik sorunu olup olmadığına bir bakın derim yanlış hatırlamıyorsam bir taraftan ses gelmeme sorunu vardı XM3'ün.
Yanlış hatırlıyormuşum sıkıntılı olan kulak içi olan modelmiş.

Ben çok memnunum dizi, film ve oyun oynarken kullanıyorum neredeyse bütün gün kulağımda hiç ağrı yapmıyor. XM3'ün malzeme kalitesi daha iyi galiba inceleme şansım olmadı, XM4'ü inceledim aralarında bariz malzeme kalitesi farkı var para biriktirebilirsem XM4 alacağım bundan memnunum ama hiç sıkıntı çıkartmadı, malzeme kalitesi dediğime bakmayın kötü falan değil sadece xm serisi daha Premium hissiyat veriyor. Bass ayarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz sesler temiz. Aralarında fiyat farkı çok değilse XM3 alınabilir almadan önce kronik sorunu olup olmadığına bir bakın derim yanlış hatırlamıyorsam bir taraftan ses gelmeme sorunu vardı XM3'ün.
Yanlış hatırlıyormuşum sıkıntılı olan kulak içi olan modelmiş.
Yorumlarınız için çok teşekkürler. Yorumlarınızı göz önüne alarak seçim yapacağım. Belki 2. El xm4 alabilirim. Zira 0 lar çok pahalı.

Geri
Yukarı