3000TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3000
Çok teşekkür ederim hocam bunu almaya karar verdim peki bu neden daha ucuzdur bilginiz var mı?
Bir üst modeli 850-B ile karşılaştırıldığında standı daha sade ve Nano IPS panele sahip değil. Normal kullanım için standın önemli olduğunu düşünmüyorum. Nano IPS için 500 TL yada daha fazla vermeye değmez. Monitörün itopyada 2850 TL'ye kadar düştüğünü de hesaba katarsak 800-B iyi bir seçim olur.

Bir üst modeli 850-B ile karşılaştırıldığında standı daha sade ve nano IPS panele sahip değil. Normal kullanım için standın önemli olduğunu düşünmüyorum. Nano IPS için 500 TL ya da daha fazla vermeye değmez. Monitörün İtopya'da 2850 TL'ye kadar düştüğünü de hesaba katarsak 800-B iyi bir seçim olur.

Çok teşekkür ederim tekrar hocam sağ olun. Artık kararım kesinleşti. İyi forumlar.

Arkadaşlar merhaba. Bir monitör olmak istiyorum ama karar vermekte güçlük çekiyorum.

Öncelikle bilgisayardan şu an için sadece PUBG Mobile oynuyorum. VA panelden sıkılmış durumdayım. Başka oyun oynayasım gelmiyor. Ekran kartım RTX 3060 ve işlemcim R5 5600X. GTA V ve Forza Horizon oynamak istiyorum yeni bir monitör alırsam. Grafikleri tabii ki kökleyeceğim. Öte yandan PUBG Mobile'a gelecek olursak o zaten şu an için en yüksek 84 FPS veriyor.

Sizce yüksek Hz ve düşük gecikme süreli( 0.5) ama görüntü kalitesinden ödün veren bir monitör mü almalıyım, yoksa görüntü kalitesi iyi, 1ms ve 2K IPS panel bir monitör mü?

Daha önce de konu açtım, bu monitörü almak istedim fakat kafam yine karıştı.

Ve unutmadan: AMD bir ekran kartı alıp FreeSync monitör alsam daha mı mantıklı? Çünkü FreeSync monitörler bir hayli ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı