3000TL monitör tavsiyesi

Yani hocam bence bu bütçelerde TUF serisi pek mantıklı değil insanlar sorun yaşıyor genelde sorun yaşama olasılığı yüksek TUF serisinde.
Sağolun hocam Acer almaya karar verdik fakat son bir şey soracağım bu monitör alınır mı markası güven vermiyor ama IPS olduğu için soruyorum. Alınmaz derseniz acer alıp geçeceğiz.

Sağ olun hocam Acer almaya karar verdik fakat son bir şey soracağım bu monitör alınır mı? Markası güven vermiyor ama IPS olduğu için soruyorum. Alınmaz derseniz Acer alıp geçeceğiz.

IPS olduğuna bakmayın hocam ne olduğu belli değil sorun çıkarabilir risk almayın bence bunu alıp.

Bende de acer var. Panelleri fena değil ama bazen görüntü milisaniyelik renk değiştiriyor-gidiyor ve mesela youtube karanlık moddayken gri yerler titriyor.

Keşke başka bir siteden alsaydınız hocam. Umarım sıkıntı çıkmaz da iade ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
diğer satıcılarda fiyat çok yüksekti. bende bur formdan gördüm linki sorun çıkmaz umarım. yarın teslim alacağım sonucu yazarım

diğer satıcılarda fiyat çok yüksekti. bende bur formdan gördüm linki sorun çıkmaz umarım. yarın teslim alacağım sonucu yazarım
Lenovo G24-20 23.8 0.5ms 144 Hz Hdmı+display Ips Wled Gaming Monitör 66cfgac1tk Arkadaşlar monitör elime ulaştı yaklaşık 1 günde geldi kargo sağlamdı. Şuan hiçbir sorun yok ghosting yok ölü piksel çıkmadı ışık sızması yok renkler çok güzel. Tasarım olarakta iyi ilerde bir sorunlar karşılaşmazsam bu haliyle çok iyi tavsiye ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı